2752
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 157387 بازدید | 1099 پست
اخی🥹🥹 لطفا براش تهیه کنید چقدر درس خوندن دوست داره❤️🥲

همه رو  از دیج کالا خریدم .اره درس میخونه زرنگه .خدا پشت پناه همه بچه ها باشه مخصوصا دخترا خیلی مظلوم هستن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ بخواد دست بلند کنه اونم می‌ره شکایت می‌کنه آخرش این بنده خدا محکوم میشه متاسفانه جایی زندگی میکنی ...

شکایت بکنه اصن اهمیت نداره من شکایت و دادگاه ک هیچی نیس کل جون و زندگیمو میذارم نابودش میکنم تمام عذابی ک ب بچم داده ب سرش میارم من واقعا تحمل ندارم داغون میشم کسی ب بچه هام تو بگ😤

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 
 شکایت بکنه اصن اهمیت نداره من شکایت و دادگاه ک هیچی نیس کل جون و زندگیمو میذارم نابودش میک ...

اره حق داری واقعا .من متن صبح خوندم فشارم افتاد چند بار تصویر ذهنی گرفتم که در حال زدن اون مدیرم

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2731
اون صحنه بستن پاها و کتک زدنش که دیگه خدایی غیر قابل باااوره یادمه پدربزرگم خاطرات مکتب رفتنشو که تع ...

به اون مرحله نرسیده فقط طبق گفته خودش فقط خواسته بترسونش بچه من فقط کفشش رو در آورده هرچی بهش گفته بخواب رو زمین پاهات میخوام ببندم بچم فقط جیغ زده با خطکش و طناب ورزشی بالا سر بچه وایساده بود میگفت بخواب رو زمین 

امروز که من رفتم بهش گفتم به چه حقی با بچه من چنین رفتاری کردی گفت نههه من نزدمش من فقط ترسوندمش من هدفم کل کلاس بوده حساب کار دست همه بیاد گفتم بچه منو قربونی کرده شخصیت بچه منو خورد کردی که چهار تا دیگه حساب ببرن اگه بچه من سکته میکرد از ترس بازم میومدی بگی من جبران میکنم اینطوری شده عزیز  بچم رو به حد مرگ ترسونده من هفته قبل تو مدرسه برای بچم چشن تولد گرفتم اوقات خوشی رو براش فراهم کردم از این طرف مدیر چنین رفتاری میکنه بچم از ترس کل بدنش میلرزیده میگفت مامان دندونم میخورده بهم فقط التماس میکردم جیغ میزدم ببخشید خانم منو نزن من از بچم مطمئن چنین کاری نکرده چون اصلا ایطور بچه ای نیست بخواد چنین کاری با کتاب دوستش بکنه اگر یک درصد هم چنین کاری کرده باشه مدیر وظیفش بوده بچه رو از کلاس بیاره بیرون زنگ بزنه به من خودم برم ببینم قضیه چی بوده و اگه مطمئن میشدم کار بچم بوده یدونه بهترش رو میخریدم میدادم دخترم به دوستش هدیه بده چه لزومی داشته از این روش منسوخ شده زمان قاجار استفاده کنه ما مگه تو چه نسلی داریم زندگی میکنیم که بخوان از تنبیه فیزیکی برای بچه اونم به روش فلک کردن استفاده کنن بچه من ۷سالش هست کلاس اوله هنوز بگی بنویس تنبیه بلد نیست با کدوم ت بنویسه  مگه من بچمو از سر راه آوردم یا بچه من بی کس و کاره 

میخواد اون بچه دختر هر خری باشه تو مدرسه حق ندارن تبعیضی بین بچها قاعل بشن اونجا همه باید در یک سطح باشن 

خانم محترم به جای اینکه دونه دونه تگ کنی اول یک بار دیگه بخون ببین چی نوشتم گفتم بچمو وادار کرده کفش ...

عزیزم دستش به تن بچه نخورده ولی تا همیشه روحشو داغون کرده من خودم تجربه کردم 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
اره حق داری واقعا .من متن صبح خوندم فشارم افتاد چند بار تصویر ذهنی گرفتم که در حال زدن اون مدیرم

واقعا چقد پستن ی عده ی دختر بچه ی ۷ ساله چقد دل داره ک اینجوری بلرزونی قلبشو اونوقت من باید قبول نشم امثال این آدما مدیر بشن 😪😪

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 

اسی تو رو به اون لحظه که طفلتو گذاشتن تو بقلت و شیرش دادی برو پدرشو در بیار برو شکایت کن ازش دمار از روزگارش در بیار تا دیگه فرق بخشدار و گوسفندم نفهمه چه برسه بخاطر دختر بخشدار همچین غلط اضافه ای بکنه 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

العي خدا سزاي مدير رو بده فردا از اين زنيكه رواني ندبديد شكايت ميكني ر ي دن تو دهنش بيشرف رو 

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 

به قران زن نیستی ادم نیستی اگه جواب ابن حرومی رو ندی 

مدرسو طوفان نکنی زن نیستی

من اگه جای تو بودم تا صبح خوابم نمیبرد جلو در مدرسه میخوابیدم تا صبح شه

بچمم نمیذاشتم بره مدرسه تا این مدیر عنش اخراج نشه 

حرومی

بچتو لای پر غو بزرگ کن که یه سری ادم عن نابودش کنن ؟

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
واقعا چقد پستن ی عده ی دختر بچه ی ۷ ساله چقد دل داره ک اینجوری بلرزونی قلبشو اونوقت من باید قبول نشم ...

کسی که انسانیت ندارع هر کاری ازش بر میاد برا من قابل باور نیست مگ همین چند وقت پیش نبود مادر بچشو بخاطر اینکه با دوست پسرش ازدواج کنه کشت 

اگه واقعا پیگیری کردین نتیجه رو حتتتما بگین و منو لایک کنین 

متنفرم از ادمای چاپلوس و پر مدعا .دختر بخشداره ک باشه اونجا همه دانش اموز هستن همه مث هم . چطور این همه بچه کم سن و سال رو دادن دست همچین مدیری اونم بچه کلاس اولی

به اون مرحله نرسیده فقط طبق گفته خودش فقط خواسته بترسونش بچه من فقط کفشش رو در آورده هرچی بهش گفته ب ...

شماره اون مدیر رو بدید میخام زنگ بزنم هر چی فوش لایق خودش و جد و اباش هست نثارش کنم دارم میترکم از اعصبانیت الهی خدا بترسونتش الهی با خاک یکسان بشه 

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
2706