2733
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 157358 بازدید | 1099 پست
به اون مرحله نرسیده فقط طبق گفته خودش فقط خواسته بترسونش بچه من فقط کفشش رو در آورده هرچی بهش گفته ب ...

گاه خورده زنکه عوضی بیخود کرده اصلا همچین کاری کرده 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
به اون مرحله نرسیده فقط طبق گفته خودش فقط خواسته بترسونش بچه من فقط کفشش رو در آورده هرچی بهش گفته ب ...

خاک بر سر همچین مدیری

وای که متنو‌خوندم حالم خیلی بد شد

وای ماها چه دوران خوشی تو مدرسه داشتیم

مدرسه تو مشت ماها میچرخید همه کاره دانش اموزا بودن

باور کن دبیر ادبیاتمون توی دوران دبیرستان خوب درس نمیداد رفتم به مدیر گفتم چون شاگرد زرنگ کلاس بودم و دغدغه درس داشتم

مدیر درجا اخراجش کرد

من اگر جای شما بودم تا وزارت آموزش و پرورش میرفتم یه جدری رسواش میکردم تا هرچه زودتر استعفا بده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه ها من کارورزم تو مدرسه ای که رفتم دو هفته اول انگار هوو برای معلمها اومده بود اینقدر بد باهام برخورد کردند...بهم گفتند ۷ونیم صبح بری تو کلاس و یک طهر بیایی بیرون..معلمها داد سردانش اموزان میدند در حدی که من می ترسیدم...خیلی اوضاع بد بود یه بار هم بریدم خسته شدم.شوهرم گفت زن هیچی نگو اروم برو بشین یه گوشه هیچی نگو...ولی من گفتم...به معلم گفتم...معلم حق نداره سر بچه ها داد بزنه.ایینها امانت اند من که از سردرد یه رگ تو سرم تا دو روز درد میگرد.معلم کلاس گفت منظورتون منم گفتم نه...نخاستم ناراحتش کنم.گفتم منظورم خانم ن...معلم قرآن است.وقتی داد زد من به نشانه اعتراض از کلاس بیرون رفتم کیفم را برداشتم...گفتم اینها کلاس سومی اند این ایه های سخت را خوب نمی توانند بخوانند اذیت می شوند.بعدم گفتم مگه من زندانی ام که ۶تا۷ساعت برم تو کلاس تاریک و کوچیک بشینم.گزارش با دانشگاه می دهم...یعنی مثل چی ترسیدند...فک کرده بودند که من تو سری خورم...چندتا مورد دیگه هم پیش اومد سفت جوابشون را دادم.راستش سه تا بچه های دیگه اومده بودند تو این مدرسه میگفتند خیلی بده...یه نفرشون۵۱ساعت کارورزی اومد و مدرسه را ول کرد رفت یه جای دیگه.ولی من سفت جوابشون را دادم...باور نمی کنید یه چایی تعارف نمی کنند...الان دیگه اکی شدند چندبار تعارف چای کردند من گفتم من چای دوست ندارم.ولی کلاس جوش بهتر شده.بچه ها هم راضی اند...

حتما نمیدونید که این دانش آموزها روانی هیتن و معلم رو به مرز جنون میرسونن ، صد البته حقشونه و کمه

بنظرم تو اولین فرصت برو خودتو به ی تیمارستان معرفی کن هم ب خودت لطف میکنی هم جامعه

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
2731

حروم زاده روانی عقده ای رو آدرس بده از حیواون پست ترم اگه جرش ندم شمارشووووو بده اگه مادری زنیکه رو خشتکشو جر بده چوب تو کونش کن بزار تا تو قبر این گوهی ک خورد بلرزونتش 

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
رفته طناب آورده😐 بعد کادر مدرسه وایسادن نگاش میکردن😐 یکی بچه رو برمیداشته میبرده یکی مدیرو میبر ...

دقیقااااااا از دخترم پرسیدم میگفت خانم معلممون فقط وایساده بود نگاه میکرد 

ولی اینم بگم با صحبتی که من با معلمش داشتم میگفت وقتی اون دختر بخشدار گفته سارینا کتابم خطخطی کرده همین که مدیر شروع کرده به دعوا کردن من بهش گفتم که خانم مدیر این اتفاق برای الان نیست من این موضوع رو خودم تو کلاسم حلش کردم ولی مدیر مثل اینکه گوش نمیده و چنین رفتاری میکنه

فقطططططط بخاطر اینکه از دختر بخشدار طرف داری کرده باشه همههههه این موضوع رو فهمیدن دانش آموزان معلم ها خانواده ها که مدیر چنین رفتاری با دختر بخشدار داره

بله دیدم  و همون قسمت اسم دانش آموز ش رو گفت و مجری گفت هر جایی هستی تماس بگیر و بگو که خانم م ...

هه توقع حلالیت هم دارن

شغلایی که با بچه سرو کار دارن که هم معصومه هم ضعیف حلالیت گرفتن خنده داره 

👨‍👩‍👧

حالم بده لرزش گرفتم قلبم درد میکنه حروم زاده گوه خورده گوه ب کل هیکلش گوه کن تو دهنش به بچت بگو برینه تو دهنش 

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
بیشتر کتک خوردن معلمارو دیدم من تا دانش اموز

ببین ی آدم عادی هیچوقت از چنین معلمایی دفاع نمیکنه

یا خودشم عقده‌ایه و از این دسته معلم‌هاس

یا کلا عقلش نمیکشه تا نوک دماغشو میبینه و فک میکنه چون خودش معلم این مدلی نداشته

هیچکس دیگه هم نداره

ک البته از لایک شما رو پست اون کاربر روانپریش مشخصه از کدوم دسته اید

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
واقعا چقد پستن ی عده ی دختر بچه ی ۷ ساله چقد دل داره ک اینجوری بلرزونی قلبشو اونوقت من باید قبول نشم ...

اره بخدا اگه بچه ایست قلبی میکرد هیشکی جواب گو نبود مثل اون پسر بچه ای که تو مدرسه دعوا کرده بود معلمش اخراجش کرده بود چند روز خونه بوده خانوادش هرکار کرده بودن مدیر نزاشته بود بیاد مدرسه بچه از فکرو خیال ایست قلبی کرده بود مرده بود نه اموزش پرورش نه مدرسه کسی قبول دار نشد وکسی هم محاکمه نشد دنیا همینقد بی قانون 

👀این شوهرای ما هربار زنگ  میزنیم میگیم کجاین میگن سر کار اگه راست میگفتن ما باید از نوک انگشت تا گردن النگوداشتیم  والا🤷‍♀️🤣 #شوهرای زحمت کش 😅🤭 # نه به شوهر آزاری😁
بچه ها من کارورزم تو مدرسه ای که رفتم دو هفته اول انگار هوو برای معلمها اومده بود اینقدر بد باهام بر ...

خانمها من بعنوان یک کارورز هوای بچه هاتون را دارم.به نظرم خانم گلی که با بچه ات یدرفتاری شده حرفت را سفت و سخت بزن.مگه شهر ترته که بچه مردم را هرکاری خاستند سرش بیاورند.تا میتوانی پیگیر باش...تا کودکان دیگر بازیچه دست مدیر اینجوری نشوند...انشالله برای مدیر هم درس عبرتی باشه

من باشم تا مدیرو ب گه خوردن نندازم بدون کفش جلو بچه ها نیاد معذرت خواهی کنه کوتاه نمیام 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706