2752
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 157358 بازدید | 1099 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام رفتم و داخل ادامه تایپیک توضیح دادم چه اتفاقی افتاد

بعدش چیشد؟ 

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

قبل از اینکه کاری کنید که قابل جبران نباشه، تشریف ببرید مدرسه و جریان رو از زبون مدیر و معلم بشنوید. بچه های این سن خیلی راحت اغراق میکنن، دروغ میگن و خودشون رو مظلوم جلوه میدن. 

شما اونجا تشریف نداشتید ولی چنان با آب و تاب یک جریان اغراق شده رو تعریف میکنید که انگار شاهد عینی بودید.

حاضرم قسم بخورم  چنین اتفاقی با این تفاسیر افتاده نیفتاده....

به صداقت بچه هاتون هم کمی شک کنید

سلام اول از همه واقعا ناراحت شدم امیدوارم حال دخترتون هرچه سریعتر بهبود پیدا کنه از استرسه متاسفانه ولی خواهشاً کارشون رو بی جواب نگذارید شخصا همچین اتفاقی برام افتاده بود در جریان میزارم تا بهتون کمکی کرده باشم 

یکسال تحصیلی رو جهشی خوندم و وقتی وارد پایه بالاتر از خودم شدم علاوه بر اینکه بچه ها اذیتم میکردن معلم هم اذیتم میکرد

پدر مادر من خیلی حساس بودن وقتی در جریان قرارشون دادم اول از همه را مدیر مدرسه و اون معلم صحبت کرد از شما هم خواهش میکنم حتما حتما بدون هیچگونه هماهنگی با مدرسه صبح ساعت ۸ تشرف ببرید دخترتون هم اون روز مدرسه نفرستین تا مبادا بعد از صحبت های شما قصد تلافی مجدد با دخترتون داشته باشن با مدیر و معلم اون رنگ صحبت کنید حتی شده از پدرشون هم درخواست کنید در مدرسه همراهتان حضور پیدا کنن و کارشون رو تنها با عذرخواهی و صحبت پاسخ ندین شما جدا از حس مادری نسبت به فرزندتان درقبال همه چیز موظفین از آموزش و پرورش شکایت کنین شکایت رو جدی بگیرین ممکنه کمی رفت و آمد به محل مربوطه براتون سخت بشه اما خواهشاً پیگری کنید جلسه اولیا و مربیان رو درخواست کنید و بحث رو به بقیه اولیا اطلاع بدین و دخترتون رو تا پایان این قضیه به مدرسه نفرستین بخدا قسم کلاس اوله از درس جا نمی‌مونه فکر کنید که تا قبل از  اتمام ماجرا باز هم همچین بلایی سر دخترتون میاره یا فکر ابروی از دست رفته اش باشید که بچه ها چقدر قراره تحقیرش کنن بعد از اینکه صحبت کردین حتی اگر عذرخواهی کردن جلسه اولیا مربیان رو تشکیل بدین و از شکایت کوتاهی نکنید! و بعد از همه چیز که دخترتون به مدرسه رفت از مدیر بخواین جلوی همه بچه‌ها از دخترتون عذرخواهی کنه و ذکر کنه این قضیه دروغی بیش نبوده اینطوری هم اون دختر حدش رو می‌دونه و دخترتون می‌تونه بدون تحقیر همکلاسی هاش و با عزت نفس قوا شده ای به کلاس برگرده و خاطره ای تو ذهنش میمونه برای تمام عمرش که مادر من خانم قویه پشتمه تنهام نمیزاره یادش میمونه که تنها نیست و در آخر جای شکرش باقیست باهاتون صحبت کرده که مدیر این بلا رو سرم آورده می‌دونم دیدن دلبندتون در بستر مریضی سخته ولی آرامش شما قوت قلبشه 

ممنون عزیزم نوبت دکتر داره امروز 

استارتز دخترت ترسیده این ترس ممکنه مشکل ایجاد کنه بهش اب طلا بده یا دعایی برای ترس براش بخون

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
امروز بیچارش کردم داخل تایپیک توضیح دادم

رفتی مدرسه سر و صدا کردی معلمی ازت طرفداری نکرد؟

اصلا کسی هم متوجه شد رفتی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
سلام عزیزم خداشاهده عین واقعیتی که اتفاق افتاده رو بیان کردم که ببینم شما مادر ها اگه جای من بودین چ ...

ینی اگه واقعیت داشته باشه 

خداشاهده کاری نکنی ک اون کثافت از کار برکنار نشه .زن نیستی 

همه بچه های کلاس و معلم و همه رو بعنوان شاهد بکشون اداره

خام زبونش و عذرخواهیاش نشی که میام میکشمت اسی 😒

تبریک

1
5
10
15
20
25
30