2733
2734
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 157100 بازدید | 1099 پست

تا نصف متنو خوندم اینقدر عصبی شدم دستاتم داره میلرزه چجوری اینقدر بیشرفهههههههههه چجوری اینقدر حروم زاده س اسی پدرشو دربیارررررررررر فقططططط توروخدااااا 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه همچین چیزی ؟؟؟؟

مگه عهد دقیانوسه ؟

من اگز حای شما بودم امشب خوابم نمیبرد تا صبح بشه برم با دستام اون زنیکه عوضی رو خفه کنم 

یعنی انقدر میزدمش تا بمیره واسمم مهم نبود بعدش شکایت میخواد بکنه یا چی 

با شوهرم میرفتم دوتایی در حد مرگ میزدمش زنیکه رو 

اثار خط کش و طناب اگه روی پای بچه هست سریع ببرش پزشکی قانونی با مدارک پزشکی که از صبح بردین

تشکیل پرونده بدین و شکایت کنین توی دادگاه کیفری

و فردا هم برو جلوی همه ی مامانا و کادر مدرسه داد و بیداد کن

هم از اموزش پرورش شکایت کن که اخراج بشه هم از شخص خودش شکایت کن که یا دیه بده یا بره زندان

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2731

واااای مغزم   سووووت   کشید     من بودم    با  شوهرم  میرفتیم   زنیکه رو  جر میدادیم  کثافتتتتتتتتتتتتتت

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

ببین برو جلوی همه با صدای نسبتا بلند دخترتم کنارت باشه از مدیر بخواه برات توضیح بده فیلمم بگیر حتما بعدش پارش کن بزناااا جررش بذه من اتیشش میزدم اگع همچین کاری میکرد بعدشم زنگ بزن کلانتری بیاد صورت جلسع کنه فرداشم ببر فیلمو بده اموزش و پروش اخراجش کنن سلیطه خانوموو واای چقد حرص خوردم پارش کن این میمون صفتو

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷

مادر نیستی اگر این جریانو پیگیری نکنی 

حتما از دکتر نامه بگیر که بچت دچار شوک و استرس شده 

با نامه ها برو اموزش پرورش اول بعدم برو مدرسه 

فقط فحش و حرف زشت نزن یوقت ممکنه ازت فیلم بگیرن برای دفاع از خ‌ودشون مدرک کنن 

اما شلوغ کن تا میتونی 

خودت و شوهرت 

غلط کرده زنیکه جوگیر

من که باور نمی کنم واقعا یه مدیر همچبن کاری کنه ولی اگه یه همچین کاری کرده من بودم با مدرسه اتیشش می ...

خدا شاهده 

یکی از معلم ها جلوشو گرفته بوده نزاشته بچه رو بزنه 

من میگم کسی که نتونسته اعصبا نیتش رو کنترل کنه ممکنه در سال های بد اتفاق های خیلی بدتری بیوفته 

اگه با موهاش توی حیاط کشش نکنی مثه سگ خوردش نکنی حلالت نمیکنممممم اصن آدرسو بده من فردا بیام باهات 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

با شوهرت اگه میشه برو مدرسه رو سرش خراب کن

با موهاش دور حیاط مدرسه جلوی بقیه بکشونش و بزنش تا بفهمه تحقیر شدن جلوی دیگران یعنی چی

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
2706