2752
2734

این آقا پسر دوست یکی از دوست های دختر منه که منو دیده بود و خوشش اومده بود بعدش دوستم بهش گفته بود که من یه خانواده ی سختگیر دارم و با ارتباط با نامحرم حس گناه میگیرم امروز وسط کلاس درسم بودم دیدم ایشون پاشد اومد توی کلاس یه گل گذاشت روی میزم رفت 

و با این کارش شرافت من توی دانشگاه بر باد رفت 

و حالا پیام پشت پیام به دوستم که نظر من چیه 😐

عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

لبات قلوه ایه و اسم اون پسره هم آرشامه؟

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

بعد استاد با یه خنده ی معنی دار نگاهم میکرد 

و یکی از بچها گفت ما مثل بعضیا نیستیم بیان برامون گل بیارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بعد استاد با یه خنده ی معنی دار نگاهم میکرد  و یکی از بچها گفت ما مثل بعضیا نیستیم بیان برامون ...

اها پس لبات قلوه آیه و اسم اون پسره هم اراشامه.

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
چرا تو سایت همه توهم رمان دارن  اینقدر براتون دور از واقعیته این اتفاقا

والا رمان نیست 

ما دانشگاه آزادیم بالاخره پیش میاد 

ولی نه به این صورت 

الان من یه حس بغض بدی دارم 

خیلی ضایع شدم جلوی بقیه

کاش دوستت بهش گفته بود از تابلو شدن و انگشت نما شدن توی دانشگاه دخترا حس خوبی نمیگیرن.

حس بدیه این کار خداییش حالا هم پیچیده فلانی دنبالته هم بله بگی یه جور حرف و حدیثه دانشگاه میشی هم نه بگی حس می‌کنی ممکنه عجله کرده باشی.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
کاش دوستت بهش گفته بود از تابلو شدن و انگشت نما شدن توی دانشگاه دخترا حس خوبی نمیگیرن. حس بدیه این ...

وای خواهر خیلی بد شد 

پسر بدی هم نبود گرچه خدا می‌دونه خوب و بدش رو 

آدم با شخصیتی بود این کارش اصلا اصلا درست نبود 

حسودیش شدهه به نظرم اصلا وانده اگ فک میکنی خوبه تا بفهمه چقدر سخت بدست میایبی

خواهر من اهل رل زدن و اینا نیستم 

فقط آبروم رفته 

2706