2733
2739
عنوان

میل به خوردن

222 بازدید | 19 پست

سلام خانوما 

وقتتون بخیر 

شما میل به خوردن شیرینی جات رو چطور کنترل میکنید

من امروز دوتا شکلات خوردم و به شدت عذاب وجدان دارم

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 .. وزن 75 .. وزن هدف 60 .. 

به خاطر خوردن دو عدد شکلات عذاب وجدان گرفتین😅😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

تو خونه چیزای شیرین نزار

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به خاطر خوردن دو عدد شکلات عذاب وجدان گرفتین😅😂😂

اخه رزیم هستم و به خوم قول دادم قند مصنوعی رو حذف کنم

وقتی نمیتونم حس بی عرضه بودن بهم دست میده

2740
قرص منیزم میخورم البته کمم دارم تو بدنم دکتر داده

اتفاقا دکتر بهم داد بخاطر درد عضله و گرفتگی عضله

دوماه مصرف کردم دیگه نکردم

تاثیر گذاره واقعا

اخه رزیم هستم و به خوم قول دادم قند مصنوعی رو حذف کنم وقتی نمیتونم حس بی عرضه بودن بهم دست میده

اخه حذف کردن قند مصنوعی به طور کامل نشدنی هستش🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
اخه حذف کردن قند مصنوعی به طور کامل نشدنی هستش🙁

واقعا سخته

ولی وزنم خیلی زیاد شده 

حس خوبی نسبت به خودم ندارم 

دلم زمانی رو میخواد که 58 کیلو بودم

واقعا سخته ولی وزنم خیلی زیاد شده  حس خوبی نسبت به خودم ندارم  دلم زمانی رو میخواد ک ...

ببینید شما باید کم کم مقدار قند رو کم بکنین نه اینکه یهو حذفش بکنید🙁

2706