2752
2734
عنوان

مشکل خواهرم با من چیه

304 بازدید | 17 پست

همیشه ارزو داشتم مثه بعضی خواهرا صمیمی باشیم 

اون از من بزرگتره من واقعا براش بد نبودم بی احترامی لج نکردم اما نمد اون مشکلش با من چیه 

خودش علنی بعضی وقتا میگه تو این دنیا من فقط به تو بدی کردم فقط برا تو بد بودم 

هی پشت من به مامان بابام بد نیگه با اینکه جفتمون سنمون کم نیست و بچه نیستیم 

لج میکنه باهام کاری داشته باشم انجام نمیده 

امروز شارژرم خراب شد تو اتاق خواب بودم اومد درو کوبید شارژرو با خودش برد سر کار با اینکه نیاز نداشت و میدونس من میخوامش 

این فقط یه نمونه کوچیکشه 

همین الانش که تو یه خونه ایم هفته ای ی بار حرف میرمیم دلم نمیخواد اینجوری میترسم جداشه خونمو بدتر دشمن شیم سالی ی بار همو نبیینیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید حسادت می‌کنه 

به نظرم تو این مورد بهتره که تو چیزی نگی و اهمیت ندی گلم چون ممکنه دعوا راه بیفته

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
مشکل تربیتی و اجتماعی داره  مشکلش رو بررسی کنین و ببرین پیش روانپزشک

خودش یه مدت میرفت اما ما نمیتونیم که به زور ببریمش ۳۰ سالشه 

اگرم داشته باشه فک نکنم دیگه درست شه :)

من و خواهرمم تو مجردی زیاد با هم اوکی نبودیم ولی بعدش خیلی اوکی شدیم

الان بهترین دوست و همدم و فامیل و... همیم

البته ما سنمون هم کم بود

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️
شاید حسادت می‌کنه  به نظرم تو این مورد بهتره که تو چیزی نگی و اهمیت ندی گلم چون ممکنه دعوا راه ...

نمدونم واقعا 

دعوا زیاد میکردیم قبلا انقد بهم گفتن اون بررگتره هیچی نگو ولی خسته شدم بعضی وقتا هرچی دلش میخواد میگه اخر خواهر انقد بی مهر؟ 

خودش یه مدت میرفت اما ما نمیتونیم که به زور ببریمش ۳۰ سالشه  اگرم داشته باشه فک نکنم دیگه درست ...

اگه می بینین درست بشو نیس 

بهترین راه اینه که به همین شکل قبولش کنین و باهاش کنار بیاین 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
نمدونم واقعا  دعوا زیاد میکردیم قبلا انقد بهم گفتن اون بررگتره هیچی نگو ولی خسته شدم بعضی وقتا ...

نه منظورم از چیزی نگو اینه که بهتره باهاش هم کلام نشی و یه جورایی ازش فاصله بگیری 

یه وقتایی تو زندگی لازمه که یکم از اینجور آدما فاصله بگیری که بهت آسیب نزنن حالا چه از نظر روحی چه چیز های دیگه

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍