2733
2734

خانوما من ۱۸ سالمه میدونم امسال پزشکی نمیارم چون سه سال دبیرستانم حالم بشدت بد بود و یه افسردگی پنهان داشتم همین پدر منو از بچگی کتک میزد حالا دلم میخواد برم یه رشته دانشگاه ازاد بخونم در کنارش بلاگری و بازیگری رو ادمه بدم که از درامد حاصل از اینا سالن یا مغازه بزنم اما بابام میگه هرچی جز پزشکی بری من بهت افتخار نمیکنم و لول اجتماعی ندارم منم میدونم اینجا قبول نمیشم میگه برو روسیه هوای اونجا بشدت سرده تا ۷ سال باید اونجا درس بخونم( پزشکی۶+ ۱ سال پادفک) 

برای ترم اول دانشگاهمم اگه رفتی روسیه میگه باید ماشین خودتو بفروشی😭 میدونه من عاشق ماشینمم دست گذاشته رو نقطه ضعفم شاید عجیب باشه یه دختر اینقدر عاشق ماشینشهه ولیی میمیرمم من براش😔 الان چکار کنم به نظرتون؟؟🥲🥲

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدرت فکر کرده به همین راحتیاس ! یجور گفتی من فکر کردم الان قبول شدی پزشکی تهران 

به پدرت بگو خودش بوه پزشکی بخون جایگاه اجتماغی پیدا کن مام بهت افتخار کنیم بگیم بابامون دکتره!

تو که مسئول برآورده کردن ارزو های خانودت نیستی

هر کاری دوست داری بکن

افتخارم نکردن ، نکردن

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
دیوانه ای؟ مهاجرتو نه میگی؟

دیوانه نیستم میدونم تو پولش میمونه 

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

پدرتون باید متوجه شه پزشکی و علاقه میخواد در غیر این صورت روحتو نابود میکنه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

پزشکی بدون علاقه خودکشیه 

پشت کنکورشم خودمشیه 

مگه میخوای برای پرستیژ بابات بری سر کار . سر کاری برو که حال دلت خوش باشه  

آدم باید به راه رفتن بچشم افتخار کنه ( منم دست کمی از وضع شما ندارما و درد خودمم هست ) 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟