2752
2734
عنوان

از بچه ها متنفرم مردی پیدا میشه که بچه نخاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 56 پست
شرط اون آقا این بود؟

بله پولدارو‌خوشتیپ بود و تنها شرطش همین بود دوست من خانوادش از نظر مالی ضعیف بودن و تک فرزند بود گفت من حتما بچه میخوام و به هم خورد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من۳۱سالمه تازه حس ازدواج دارم و مادری ام تقریبا اصلا یکم دیر راه افتادم فک کنم🤣😭👌

منم، از ۲۷ سالگی تازه نیاز به شوهر حس کردم😅

به خودم می‌گم دختر، تو بلوغت خیلی دیررس بود😆

از بچه متنفررررم

2731
منم، از ۲۷ سالگی تازه نیاز به شوهر حس کردم😅 به خودم می‌گم دختر، تو بلوغت خیلی دیررس بود😆 از بچه ...

دقیقا بلوغ دیر رس خوب گفتی🤣😅

من میگم بچه ها معجزه خدااند ولی برای خودم احتمالا تو جلسه دوم خواستگاری به طرف میگم اگ معیار اول یااصلیت بچه است تشریف ببر

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چرا از این موردا واسه من نمیاد🥲

اخه اینجور حرفا برای مردم عادی نشده خانواده دختره گفتن حتما پسر ایرادی داره که ازین حرفا میزنه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

منم از بچه متنفر بودم😅😆

اصلا فکر کردن بهش هم باعث می‌شد چندشم بشه

ولی وقتی عاشق شدم دیدم چقدر دلم می خواد از وجود خودم و عشقم بچه دار بشم و بزرگ ترین آرزوم بود

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
اخه اینجور حرفا برای مردم عادی نشده خانواده دختره گفتن حتما پسر ایرادی داره که ازین حرفا میزنه 

بله خوب. من خودم به خانوادم می‌گم اگه ازدواج کنم بچه نمیارم، همه با تعجب بهم می‌گن پس چرا می‌خوای ازدواج کنی دیگه؟.؟

فک می‌کنن هدف از ازدواج بچه اوردنه!

واقعا می‌خوای بگی؟😆😆😆 یعنی تا این حد؟؟ 

اره دیگ به قول کاربرا نمیشه طرف رو گول زد که 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید