2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی اینم بگم و برم ماکارونی وبرنج غذای دیر هظم هستن اینا رویا نخور یا اگرم میخوری در وعده ناهار و ...

من باورتون میشه خود دکتر میگف مرغ کبابی برات خوبه ولی من خودم از مرغم میترسیدم میگفتم طبعش سرده پس خوب نیس😂

2742
من باورتون میشه خود دکتر میگف مرغ کبابی برات خوبه ولی من خودم از مرغم میترسیدم میگفتم طبعش سرده پس خ ...

دیدی گفتم استرس‌های ووسواسهات همش از طرف شیطانه ولش کن  همین که غذای سالم بخوری ورزش کنی برقصی شاد باشی وسروقت بخوابی وصد البته نمازهاتو بخونی مثل توپ میشی  قول میدم بهت اینو از یه مادر بشنو و البته به حرفهای دکترت هم عمل کن چون به هرحال اون دکتره بهتر میدونه

2738
راستی درمورد شغلت هم زیادی نگرانی یه مدت برو اگه دیدی خوب پیش میری خوب ادامه بده اگر نشد هم که نشد ه ...

استارتر تو قلب مهربونی داری خیلی خیلی انقدر به مشکلات همه رسیدی مشکل خودت یادت  رفت خواستم بگم منم وسواس فکری دارم و خیلی بدتره سال کنکورم زیاد شده و هی دارم بدتر میشم هی افکار بدتر  

استارتر تو قلب مهربونی داری خیلی خیلی انقدر به مشکلات همه رسیدی مشکل خودت یادت  رفت خواستم بگم ...

الاهلی قربونت برم عزیزم همون کارایی که به کاربر    عزیز شمالیمون گفتم توهم انجام بده ونگرانیتو‌خیلی کمتر کن خدا بزرگه عزیزم هواش به همه هست نمازبخون  ورزش کن تغذیه سالم خواب به موقع وصد البته دکتر خوب اول برو وبعد دقیق توصیه هاشو انجام بده عزیزم انتظار هم نداشته باش زود زود خوب بشی ولی طول هم نمی‌کشه بستگی داره خودت هم تلاش کنی  مطمعن باش توهم خوب میشی عزیزم انشالله زودتر دلت شاد وانت سلامت بشه به حق محمد مصطفی الاهلی امین🤲🏽🤲🏽❤️

الاهلی قربونت برم عزیزم همون کارایی که به کاربر    عزیز شمالیمون گفتم توهم انجام بده ونگرا ...

عزیزم من خوب شدم ولی یک درصدش مونده که اونم می‌دونم خوب میشم  اگرم تاپیک زدم به خاطر اون یک درصد بود ولی درکل میخواستم به خیلی‌ها هم کمک کرده باشم

عزیزم من خوب شدم ولی یک درصدش مونده که اونم می‌دونم خوب میشم  اگرم تاپیک زدم به خاطر اون یک درص ...

من به کوچیکترین مسائلم فکر میکنم سر جلسه کنکور قبل از شروع به یکی شکلات دادم حتی پرسیدم گفتن تقلب نیست حالا هی دارم فکر میکنم نکنه فلان بهمان بشه اصلا حالم خوب نیست از اون طرفم کسی که دوسش داشتم بهم خیانت کرده دیگه نمیتونم اینهمه غصه رو بکشم  نمازم خوندم ولی افکارم نمیزارن خداروشکر خوب شدی من همون لحظه که خوب میشم یه اتفاق بد دیگه میوفته دوباره فکرم مشغول میشه 

2706