2733
2734

🌹🍃💙

کارهایی رو که علاقه داری باجدیت دنبال کن تلاش کن تلاش کن.بی غیرت و تنبل نباشیم#

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای کاش میشد واقعا .گلستون میکردم ذهن داغونمو .جسممو .میدونی دوستم الان خوب زمان به عقبم برگرده یه سری چیزا عقب گرد نداره .ولی تاپیک خیلی خوبی بود انرژی بالایی داشت بهش فکر میکنم 

2731

چه تاپیک خوبی  ممنون عزیزم   

اللّهمَّ عجِّل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها  

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
وای کاش میشد واقعا .گلستون میکردم ذهن داغونمو .جسممو .میدونی دوستم الان خوب زمان به عقبم برگرده یه س ...

شما شروع کنید، هر کار مناسبی که از دستتون بر میاد رو انجام بدید، خدا هم کمکتون میکنه. شاید خدا اوضاعتون رو تغییر بده  جوری که حتی فکرشم نمی کنید. 

شاید حتی بهتر از اون چیزی بشه که تو تصور شماست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
شما شروع کنید، هر کار مناسبی که از دستتون بر میاد رو انجام بدید، خدا هم کمکتون میکنه. شاید خدا اوضاع ...

یعنی فکر میکنی بشه با یه مشت قرص اعصاب با بجه های کوچک با عذاب وجدانایی که دارم همیشه .با فکره وسواسی .با تنهاییهام یعنی میشه منم یه روز حالم خوب باشه بیجاره بچه هام شوهرم .امیدوارم زندگی روی خوششو به منم نشون بده 

یعنی فکر میکنی بشه با یه مشت قرص اعصاب با بجه های کوچک با عذاب وجدانایی که دارم همیشه .با فکره وسواس ...

بله عزیزم، ان شاءالله که میشه 

یه سوال دارم

به خاطر مشکل اعصابتون به دکتر طب سنتی مراجعه کردید؟

وای کاش میشد واقعا .گلستون میکردم ذهن داغونمو .جسممو .میدونی دوستم الان خوب زمان به عقبم برگرده یه س ...

نه عزیزم خقیقتا جون مادرم نتیحه ای ندید منم دیکه پی اش نرفتم 

من بهتون پیشنهاد میدم به یه متخصص طب سنتی که معتبر و مجرب باشه مراجعه کنید

و نکته ی مهمی که داره اینه توصیه ها و نسخه های پزشک رو دقیق و مو به مو انجام بدید

توی برنامه ی تلویزیونی انارستان دکتر معروفی رو آورده بودن میگفت بعضیا نتیجه میگیرن چون هر چی که میگم دقیق انجام میدن

یه بیمارشون که خوب شده بود ( بیماریش رو یادم نیست چی بوده ) رو دعوت کرده بودن، دکتر میگفت مثلا من بهش گفتم بستنی نخور توی مدت درمان حتی یه قاشق هم بستنی نخورده،  ولی بعضی بیمارا میگن حالا یه بار خوردیم مگه چی میشه و... برای همین نتیجه نگرفتن

من بهتون پیشنهاد میدم به یه متخصص طب سنتی که معتبر و مجرب باشه مراجعه کنید و نکته ی مهمی که داره ای ...

دقیفا این درسته چون من هی دارو هامو میزارم کنار و دوباره حالم که خیلی بد میشه بدو بدو میرم دکتر .و یا مثلا نباید یه سری جیزا رو مثل نوشابه قهوه این جور چیزا بخورم ولی رعایت نمیکتم ممنونم دوست خوبم وقت کذاشتی برام خدا حفظت کنه

دقیفا این درسته چون من هی دارو هامو میزارم کنار و دوباره حالم که خیلی بد میشه بدو بدو میرم دکتر .و ی ...

خواهش میکنم عزیزم😘 لطف دارید❤

اگه از طریق طب سنتی بتونید درمان بشید، دیگه هم از قرص اعصاب و این جور چیزا بی نیاز میشید، هم بدنتون آسیب نمیبینه تازه ممکنه بقیه ی مشکلات بدنتون هم حل بشه
( اگه خدای نکرده مشکلی باشه )

تاپیک:  تجربه درمان افسردگی خودم

از کاربر @مامانل       رو ببینید، ایشون هم افسردگیشون رو درمان کردن

ممنون حتما 

خواهش میکنم عزیزم