2733
2734

راستی اینم بگم و برم ماکارونی وبرنج غذای دیر هظم هستن اینا رویا نخور یا اگرم میخوری در وعده ناهار و اندازه یک کفگیر بخورولی برای اطمینان نخوری بهتره حداقل تازه مانی که حالت خوب بشه  ولی خوب برای اطمینان بیشتر میتونی از دکترت هم بپرسی  ویکی چی بخورم چی نخورم به نظرم هیچکس بهتر از دکارت نمیتونه تشخیص بده  غذاهای دیگه  مثلا انواع آش سوپ وحلیم وابگوست که عالیه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی اینم بگم و برم ماکارونی وبرنج غذای دیر هظم هستن اینا رویا نخور یا اگرم میخوری در وعده ناهار و ...

و اینکه نان جو هم چون سالمه اونم خیلی بهتر از نان‌های دیگه هستش میتونی خودت دستور پخت نان جو رژیمی سالم رو از نت پیدا کنی ویرایش خودت بپزی 😘

2731
منم وسواس شدید دارم اتفاقا امروز رفتم روانپزشک 

سلام گلم  نگران نباش انشالله توهم خوب میشی من چندین سال پیش وسواس خیییلی شدید وضو و غسل داشتم یا مثلاً یه لیوان روکه می‌شینم باید حتما چهار بار  آبکشی میکردم نه به خاطر تمیزی بلکه به خاطر رند شدن تعداد آبکشی مثلا اگه سه بار آبکشی میکردم عذاب وجدان داشتم باید حتما چهار بار آبکشی میکردم ولی خودم پیش خودم گفتم اینجوری نمیشه من تا آخر عمرم باید ظرف بشورم نمیتونم که اینجوری پیش برم واین شد که الان خوب خوب شدم 

سلام گلم  نگران نباش انشالله توهم خوب میشی من چندین سال پیش وسواس خیییلی شدید وضو و غسل داشتم ی ...

واسه غسل هم دو ساعت تمام توحموم گیر میکردم چندین و چندین بار غسل می‌گرفتم وضوهم که می‌گرفتم باید هر وضو روپنج بار می‌گرفتم ولی اونم با منطق خودم و البته اول کمک خدا بعد تلاش خودم خویش کردم الان کاملا از سرشون خلاص شدم توکان به خدا باشه درست میشه

خدا روشکر که ازم دلخور نشدی 😊🖐🏽

راستی درمورد شغلت هم زیادی نگرانی یه مدت برو اگه دیدی خوب پیش میری خوب ادامه بده اگر نشد هم که نشد هزارجور کار دیگه هم هست چرا اینقدر به اعصابت فشار میاری خودتو اینقدر اذیت نکن کاره دیگه دنیا که به آخر نرسیده

راستی درمورد شغلت هم زیادی نگرانی یه مدت برو اگه دیدی خوب پیش میری خوب ادامه بده اگر نشد هم که نشد ه ...

کاری که رفتم محیطش عالی فقط منتظرم باهام تماس بگیرن وون تا حالا کار نکردم گفتم شاید تو ساعت کاری زیاد اذیت بشم

کاری که رفتم محیطش عالی فقط منتظرم باهام تماس بگیرن وون تا حالا کار نکردم گفتم شاید تو ساعت کاری زیا ...

خوب عزیزم هر کاری زحمت وسختی داره نابرده رنج گنج میسر نمیشود. باز خوبه هزارماشالله شما درس خوندیم ومیتونین برین سرکار من خونه دار با سواد کم چکار کنم آخه    شما قدر زندگیتو بدون خیلی هم به جزییات اهمیت نده انشالله که به صلاحت باشه معلومه خیلی نگرانی منم از همین بابت میگفتم فکرت مشغوله