2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
[QUOTE=336937762]منم وسواس فکری بیماری دارم خیلیم شدیده ی مقدار مشاورو روانپزشک میتونه کمک کنه بهت[/ ...

مثلا الان میکروب معده گرفتم یه هفتس دارم دارو میخورم بهتر شدم اما همش فکرای ناجور میاد تو سرم فکر میکنم قراره بمیرم یا قراره هیچ وقت خوب نشم خیلی بد خدایی

مثلا الان میکروب معده گرفتم یه هفتس دارم دارو میخورم بهتر شدم اما همش فکرای ناجور میاد تو سرم فکر می ...

الاهیییی نه خانمی نگران نباش دختر منم  میکروب معده داشت ودارو‌استفاده کرد الان کاملا خوب شده و دیگه هم بیماریش برنمی‌گرده اینو دکترش گفت نگران نباش انشالله خوب میشی

الاهیییی نه خانمی نگران نباش دختر منم  میکروب معده داشت ودارو‌استفاده کرد الان کاملا خوب شده و ...

مرسی مهربونم ممنون که انرژی خوب بم دادی❤️امروزروزهشتم داروهامه با تا۱۴روز بخورم نمیدونم چرا حالم یجوریه انگار تهوع دارم بازم😔شاید عوارض داروعه نمیدونم😔

مرسی مهربونم ممنون که انرژی خوب بم دادی❤️امروزروزهشتم داروهامه با تا۱۴روز بخورم نمیدونم چرا حالم یجو ...

خوب میتونی از دکارت بپرسی برای اینکه خیالت راحت بشه ولی من احتمال میدم به خاطر استرس باشه  چون خودمم وقتی استرس داشته باشم عجیب حالت تهوع میگیرم ولی از دکارت بپرسی تا خیالت راحت بشه ولی مطمعن باش داروهات روکه سروقت بخوری خوب خوب میشی نگران هیچی نباش من دخترم به شدت بی اشتها هم شده بود از گلویش خون هم میومد بردم دکتر آزمایش دادیم گفت مشکلی نیست میکروب معده داره که دارو‌دادالحمدالله خوب خوب شده ماشاالله ،

خوب میتونی از دکارت بپرسی برای اینکه خیالت راحت بشه ولی من احتمال میدم به خاطر استرس باشه  چون ...

مرسی عزیزم از راهنماییت،اره من شدیدا ادم استرسی هستم در حدی ک متخصص گوارشم فک میکرد از اعصابمه مشکلاتم ولی دکتر عمومی ک ازمایش نوشت معلوم شدمیکروبه بعد اونم انقددد فکرو خیال کردم داغون شدم،اره همه قرصارو دقیق سر ساعت میخورم منم بی اشتها شدم کاهش وزنم داشتم غذاهم انقد ک گفتن این برا میکروب معده بد اون بد فقط کارم شده سیب زمینی پخته نون با عسل

2706