2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرداد ماه  برای وسواس فکریمون هم یه راهکار پیدا کردم نمیدونم بکار شما میاد یا نه موضوعی که باع ...

ممنون گلم راهکار خیلی خوبیه امتحان میکنم حتما خدا خیرت بده به قول دوستان کلا مشکل خودم یادم رفته بود ممنون که یاد آوری کردی😁🌺

ممنون گلم راهکار خیلی خوبیه امتحان میکنم حتما خدا خیرت بده به قول دوستان کلا مشکل خودم یادم رفته بود ...

خواهش میکنم 🌺 فقط یه چیزی رو هم بگی ممنون میشم من نمیخوام درباره اش وسواس فکری کنم گفتم به شما بگم 

یه کسی هست بنظرتون رها کنمش؟ منتظرش نمونم؟

2731
خواهش میکنم 🌺 فقط یه چیزی رو هم بگی ممنون میشم من نمیخوام درباره اش وسواس فکری کنم گفتم به شما بگم& ...

عزیزم این چیزا احتیاج به شناخت طرف وزمان داره  یه مدت باید بشناسید ش وگرنه من که نمیتونم بگم ولش کن یانه چون  باید خودت با مرور زمان به این نتیجه برسی که ولش کنی یانه

عزیزم این چیزا احتیاج به شناخت طرف وزمان داره  یه مدت باید بشناسید ش وگرنه من که نمیتونم ...

درضمن گفتم که گلم من که آینده نگر نیستم همه اون چیزایی که گفتم ودرست دراومدن همشون شانسی بود به خدا فقط یه نظر دادم  غیب فقط خداست ما چه کاره ایم