2733
2734

[QUOTE=337115323]دو دلم میگم نکنه کارش سخت باشه خسته بشم[/QUOT اگه خیلی دودل هستی میتونی وضو بگیری وچند رکعت به نیت رفع شدن دودلیت بخونی وهدیه اعمه کنی واز خدا بهای راه درست رونشونت بده شکم نکن کمکت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مهربونم ممنون که انرژی خوب بم دادی❤️امروزروزهشتم داروهامه با تا۱۴روز بخورم نمیدونم چرا حالم یجو ...

عزیزم منم میکروب معده داشتم. حالت تهوع و جوشش معده و ... اینا طبیعیه. تازه فکر نکن تا داروها تموم میشه، خوب خوب میشی. یه مدت سختی و درگیری داره. پس فک نکن چیز خاصیه، عوارض همین میکروب و داروهاست

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
من اینطوریم واسه هر حرکت و هر حرفی که میزنم عذاب وجدان میگیرم مث چی..خدا نکنه مهمونی برم خدا نکنه مه ...

خودت رو درهرحالت دوست داشته باش تو با خودت مشکل داری اعتماد به نفست خیلی پایینه  ورزش کن وغذالی سالم بخور. همینطور نمازات روهم لخون درست میشی منم اینجوری بودم با خودت آشتی کن

2731

این دوستمون هم راست میگه تا نباید فکر کنی تا داروها تموم شد خوب میشی ولی بالاخره خوب میشی دخترم بعد از یک هفته که داروهای تمام شد دیگه کاملا خوب شده نگران نباش بهت قول میدم که خوب میشی

عزیزم منم میکروب معده داشتم. حالت تهوع و جوشش معده و ... اینا طبیعیه. تازه فکر نکن تا داروها تموم می ...

مرسی از راهنماییتون واقعا ممنونم که وقت گذاشتین و راهنماییم کردین❤️

این دوستمون هم راست میگه تا نباید فکر کنی تا داروها تموم شد خوب میشی ولی بالاخره خوب میشی دخترم بعد ...

اره حرفاشون درسته تحمل میکنم.ایشالاه خوب بشمو با خبر خوب بیام بهتون اطلاع بدم❤️🙂