2733
2734

من دهه هفتادی ام،یعنی حتی حق نداشتم تنهایی برم قدم بزنم،اندازه ی پنج کیلو مو رو صورتم بود،حتی حق نداشتم پشمای پامو بزنم

کل کارای خونه هم با من بود🫤قدرمم نمیدونستن،روز به روز وحشی و پرتوقع میشدن🫤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب من میگفتن اگر اینجوری کنی کسی نمیگیردتت من کارهاشون کردم پلی بازم کسی نیومد

😭😭

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2731

چون یه فرهنگ چند هزار ساله پشتیبانشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من دهه هشتادی اما عین توأم ربطی به دهه نداره به شرایط زندگی چ و خانوادت ربط داره!!

به محل زندگی هم خیلی ربط داره

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2740

کی پاهای شما رو میدید

چرا میپرسین هر کاری میخواین بکنین؟

نه من خانوادم محدودیتی نداشتن واسم

خودم حواسم بود به خودم و خط قرمزای خوذم

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
کی پاهای شما رو میدید چرا میپرسین هر کاری میخواین بکنین؟ نه من خانوادم محدودیتی نداشتن واسم خودم ...

ما نمی پرسیم اونا کار دارن 

تو همچین خانواده ای نبودی ک فکر می‌کنی می‌تونستی کاری کنی

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706