2737
2739

همچین میگی داروساز انگار همه اینجا دانشجو این رشتن 🙄🤣 نصفیا زیر دیپلمن بابا 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میشه در موردش اطلاعاتی دارین بگین 🤍

خب دوره تحصیلی ات از سال 3 میتونی قاعم مقام باشی !

ساعتی ام که180 هست

بعد اگه فقط مسعول فنی باشی حدود رنج اش 30 تومنه

اگه موسس ومسعول فنی داروخانه روزانه باشی حدود 85 میلیونه

اگه موسس ومسعلول فلنی شبانه روزی باشی110 میلیون هست!

دیگه میتونی هرجا بخوای داروخانه باز کنی محدودیت متری بین داروخانه ها نیست که این باعث کم درامدی هست!

اگه تا دکترا بری میتونی شرکت دارویی و یا دانشگاه کار کنی

بعد هم همیشه باید باشی درصورتی که مسافرتی رفتی باید قاعم مقام بیاری..

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2740

موسس ومسعول فنی متفاوته خواستی میگم

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
اره لطف میکنین💖

ببین کسانی که بعد تموم کردن داروسازی شرایط این را ندارن که داروخانه بزنن ..

یک فردی به نام سرمایه گذار میاد میگه که من مبلغ میدم که داروخانه باز کنی!

ولی باید پروانه خودتو به من کرایه کنی..

30 تومن میشه درامد معمولی ات

حدود 50 تومن هم کرایه پروانه ات

ولی دیکه تا اخر عمرت حق اینو نداری که داروخانه باز کنی! و خودت سرمایه گذار خودت باشی..

همچین میگی داروساز انگار همه اینجا دانشجو این رشتن 🙄🤣 نصفیا زیر دیپلمن بابا 

وا🙁

فقط یه بیت.... اونم اینکه.. شده از درد بخندی که نبارد چشمت!...باورت میشه که من، در این خنده ی پر غصه مهارت دارم؟! ... :/
وا🙁

ووداع

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706