2733
2734
عنوان

خانومای داروساز🧪🧫

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 53 پست
من ۴۰۰ شدم سال دهم و یازدهم کلاسا مجازی بود من خیلی درس نمیخوندم و بعدش واقعا پشیمون شدم🥲اما تابستو ...

موقف باشین مرسی 💖

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )
مرسی گل کاش تا چند سال دیگه هم این سایت باشیم 😂😂

امروز پدر من معامله انجام میده..

تو دعا کن من اصلا میام پیشت کار میکنم تا مرکز پزشکی کار کنی  

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز پدر من معامله انجام میده.. تو دعا کن من اصلا میام پیشت کار میکنم تا مرکز پزشکی کار کنی   ...

😂😂😂

ایشالله 😍

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
مرسی گل کاش تا چند سال دیگه هم این سایت باشیم 😂😂

شما دوره های تکنسین داروخونه رو رفتین؟ خوبه یا اینکه لازم نیست چون من خودم فکر میکنم اینکه زودتر توی محیط داروخونه کار کنم میتونه بهم کمک کنه اما با یکی از بچه های ترم بالایی که صحبت کردم میگفت چرا میخوای بری خیلی لازم نیست

2731
شما دوره های تکنسین داروخونه رو رفتین؟ خوبه یا اینکه لازم نیست چون من خودم فکر میکنم اینکه زودتر توی ...

سلام من هنوز اوایلم و ترمم پایینه

ولی منم دلم میخواد برم یاد بگیرم 

البته میتونی همینطوری بری تو داروخونه کار کنی تجربی یادبگیری

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
منم ترم های پایینم😅😂شما ترم چندین؟

۲

خوشبختم منم ترم ۲ ام 

مرسی گل