2752
2734
عنوان

خانومای داروساز🧪🧫

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 53 پست

من هنوز دانشجو هستم سختی های کارشو خودم تجربه نکردم که بخوام اطلاعات دقیقی بهتون بدم در طول مدت تحصیل دروس بسیار سنگینی داره ولی علاقه داشته باشین قطعا براتون جذابه طول مدت تحصیل ۵ سال و نیمه که بعد از اون هم طرح داریم و بعد از اون هم دیگه انتخاب با خودتونه که بخواین تو داروخونه مسئول باشین یا توی بیمارستان و یا در بخش صنعت و کارخونه های داروسازی برای تخصص هم اگه بخواین بخونین شاخه های گسترده ای داره از داروسازی بالینی تا بیوتکنولوژی دارویی و سم شناسی و... اگه خون و محیط بیمارستان رو دوست ندارین از این نظر داروسازی خیلی رشته ی تمیزی ولی سختی های خودشم داره و اینطوری که تو فضای مجازی آسون جلوه میدن نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دوره تحصیلی ات از سال 3 میتونی قاعم مقام باشی ! ساعتی ام که180 هست بعد اگه فقط مسعول فنی باشی ...

ببخشید یچی رو متوجه نشدم یعنی مثل بقیه کلینیک‌ها نیس که بگن ظرفیت شهر برای داروخانه تکمیل شده دیگه حق تاسیس نداره!؟ 

چون بعضی کلینیک‌ها به خصوص برای پیراپزشکی اینجوریه 

2731
ببخشین ولی چرا دیگ خودش نمیتونه باز کنه؟

چون همه افراد تا اخر عمر حق اینو داره که فقط یدونه داروخانه باز کنه نه بیشتر ..

و پروانه شما به عنوان ثبت گذار داروخانه دار ثبت میشه ..

درصورتی که میتونی داروخانه مال خودت باشه

باید به سرمایه گذار بگی که مبلغ سرمایه تو میدم اینجا مال خودم بشه..

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
ببخشید یچی رو متوجه نشدم یعنی مثل بقیه کلینیک‌ها نیس که بگن ظرفیت شهر برای داروخانه تکمیل شده دیگه ح ...

نه اصلا

دیگه محدودیت ها تموم شده..

همه مثل سوپری میتونن باز کنن..

قبلا اینطور بود که داروخانه باید حدود 80 قدم از داروخانه دیگه فاصله داشت

اما الان میتونن کنار هم داروخانه بزنن

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
ببین کسانی که بعد تموم کردن داروسازی شرایط این را ندارن که داروخانه بزنن .. یک فردی به نام سرمایه گ ...

در آینده به توضیحاتتون نیاز دارم 😍😂

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
چون همه افراد تا اخر عمر حق اینو داره که فقط یدونه داروخانه باز کنه نه بیشتر .. و پروانه شما به عنو ...

چ جالب....اگ یکی ی داروخونه ب اسم خودش بزنه بعد میتونه جاشو عوض کنه یا تا اخر فقط تو ی منطقه باید باشه؟....میتونه هم داروخونه هم شرکت داشته باشه؟

فقط داروخانه یا همه کلینیک‌ها اینجوری شده اطلاعی ندارین؟ 

داروخانه میدونم کلینیک نه..

ویکی هم معیابش اینه که باید به پزشک ها پورسانت بدی کلا..

من هنوز دانشجو هستم سختی های کارشو خودم تجربه نکردم که بخوام اطلاعات دقیقی بهتون بدم در طول مدت تحصی ...

مرسی گلم ببخشید میشه بپرسم رتبتون چند شد ؟اگه دوست دارین جواب بدین 🔮 چقدر درس خوندین

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

من یه سرمایه گذار رو می شناسم حدود 7 8 تا پروانه کرایه کرایه کرده با درامد میلیاردی

ادم اگه سرمایه گذار باشه درامدش صد برابر یه دکتر که حتی داروخونه داره

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
چ جالب....اگ یکی ی داروخونه ب اسم خودش بزنه بعد میتونه جاشو عوض کنه یا تا اخر فقط تو ی منطقه باید با ...

بیشتر شرکت دار ها خارج از کشور هستند ..

ایران نیستند کلا خیلی سرمایه بالایی میخواد 

و بعد تموم کردن خودت پروانه دار میشی..

هرجا میخوای باز کن باید سرمایه خرید دارو داشته باشی 

و یا نداری باید سرمایه گذار باشه

دلایل انتخاب من که میشه گفت مزیت این رشته هست 

و ترجیحش دادم به پزشکی و حتی دندون

از کارای بالینی و محیط بیمارستان و مریض ها و جون آدما و مرگ و... به دور باشم

تمیز و مرتبه یه جورایی دارو

از کارای عملی و یدی بدم میاد

سن بازنشستگی نداره برخلاف دندون که آرتروز و... میگیری

آزادی شغلی بیشتری داری اگه مسئول فنی داشته باشی 

برخلاف دندون و مثل پزشکی علم نامحدودیه

مهاجرت بهتر از اون دوتا 

نداشتن شیفت های سنگین و طولانی

اما برای داروخونه زدن نیاز به سرمایه اولیه داری

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2706