2733
2771
عنوان

نزدیک سه ماهه با شوهرم قهرم...

680 بازدید | 32 پست

تو این چند ماه انقد ک بهش پیام دادم التماسش کردم برگرده به زندگی اما اون مرغش یه پا داشت فقط میگفت طلاق منم از اینکه انقد خودمو کوچیک کرده بودم حسابی خسته شده بودم اخر سرم بهش گفتم باشه همونکه تو میخوای جدا بشیم کلا هم ارتباطمو باهاش قطع کردم اما از اونطرف هیچ اقدامی نکردم هنوز چون من زندگیمو شوهرمو واقعا دوس دارم و دلم نمیخواد به جدایی ختم بشه ...

بنظرتوت راهی هست باهاش صحبت کنم یا کسی رو واسطه کنم بهتره ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن اینقدر خودتو آویزون نکن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

مشکلات زیاده فقط بگم ک شوهرم نه اعتیاد داره نه خیانتکاره نه مشکل روانی داره مشکل ما مشکل همه دخترو پسرای جوون و عقد کرده هستش و غیر عادی نیست اصلا اختلاف نظر داریم

اگه دوسش داری واسش بجنگ هرکاری که میدونی ممکنه جواب بده بکن هیچوقت واسه طلاق دیر نیست 

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
اگه دوسش داری واسش بجنگ هرکاری که میدونی ممکنه جواب بده بکن هیچوقت واسه طلاق دیر نیست 

فعلا با یکی از عموهاش ک خیلی واسش احترام قائله مسیله رو درمیون گذاشتم قراره باهاش صحبت کنه توکل بر خدا

فعلا با یکی از عموهاش ک خیلی واسش احترام قائله مسیله رو درمیون گذاشتم قراره باهاش صحبت کنه توکل بر خ ...

اون برگرده هم زندگی درستی تشکیل نمیشه همین الان خودتو حیرون نکن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
فعلا با یکی از عموهاش ک خیلی واسش احترام قائله مسیله رو درمیون گذاشتم قراره باهاش صحبت کنه توکل بر خ ...

امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزدلم

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2706