2733
2771
عنوان

پانیک اتک

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 20 پست
واقعا خیلی سخته ، درکت میکنم😭 دیگه حتی تو مکان های عمومی هم نمیتونم برم چون ترس از حمله پانیک مثل خ ...

دقیقا ترس از حمله دارم بیشتر . فکرای منفی باعث میشه پنیک بشم . عید میخام برم مسافرت ولی از الان فکر میکنم حالم بد میشه 

منکه از قرص بجز چاقی و از کار افتادگی خیری ندیدم  برای همین به پزشکم گفتم که حذف کنه داروهامو& ...

متأسفانه من حتی وقتی آرومم یا مثلاً در حال تماشای فیلم هستم یا در حال آشپزی و حتی خواب ، این حمله برام پیش میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا ترس از حمله دارم بیشتر . فکرای منفی باعث میشه پنیک بشم . عید میخام برم مسافرت ولی از الان فکر ...

بهتره که بهش فکر نکنی ، می‌دونم سخته و نمیشه چون خودمم این مشکل رو دارم ، اما به خودت بگو که انشالله هیچ حمله ایی بهت دست نمیده

بهتره که بهش فکر نکنی ، می‌دونم سخته و نمیشه چون خودمم این مشکل رو دارم ، اما به خودت بگو که انشالله ...

منی که قبلا با ماشین خودم همه جا حتی راه دور رانندگی میکردم الان حتی توی اسنپ میشینم استرس میگیرم 😭

میشه بگی کدوم شهری؟ من مدام دکتر نرفتم گاهی میرم ی مدت قرص می‌خورم باز ولش میکنم . سرترالین می‌خوردم ...

من اسلامشهر هستم ، تحت نظر دکتر امیر بهادر زاده فوق تخصص اعصاب و روان ، البته چهار ساله این مشکل رو دارم ولی بعد از کلی آزمایش و دکترو این چیز ها متوجه شدم مشکل من بیماری اییه به اسم پانیک اتک ، یه مدت خیلی بهتر شدم و زندگیم مثل قبل بود ، الان یک ماه میشه بخاطر یک سری مشکلات دوباره برگشتم به روز های اول پانیک ، البته من هر روز آلپرازولام مصرف میکنم چون شدت بیماری من خیلی بالاست