2733
2771
عنوان

پانیک اتک

310 بازدید | 20 پست

سلام دوستان ، کسی هست که پانیک داشته باشه و درمان شده باشه؟🥺 چهار ساله این بیماری ولم نمیکنه ، تحت نظر پزشک هستم ولی دیگه از قرص خوردن خسته شدم ، میشه راهنماییم کنید ممنون 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داشتم خدارو شکر خوب شدم نسبتا

زمانبره درمانش باید داروی مناسبت رو پیدا کنی بخوری 

خودت هم به خودت کمک کن

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

منکه از قرص بجز چاقی و از کار افتادگی خیری ندیدم 

برای همین به پزشکم گفتم که حذف کنه داروهامو 

درمانم نشدم 

یه چیز درونیه 

من هروقت عصبی میشم حمله بهم دست میده

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
شما اگه جاده ،راه دور ، جاهای باز یا بسته قرار بگیری حالت بد نمیشه؟ من اینجوری هم شدم 

چرا 

مثلا تابستون رفتیم مشهد با ماشین 

شب برگشت حرکت کردیم .جاده مشهد گرگان خیلی مزخرفه پمپ بنزین نبود از سمت مشهد یهو پنیک شدم و واقعا اذیت شدن تا رسیدم 

اینقد از جمعیت حراص داشتم ک از شغلم کناره گیری کردم دو سال ولی با خودم جنگیدم چون به رفاه زندگی با درامدم عادت کرده بودم و حقوق شوهرم کفاف نیازهای منو و خرج زندگی و بچه رو نمیداد

فضای بسته همچنان اگه بفهمم راه خروج ندارم پنیک میشم 

دوری از خانواده رو عادت کردم اما یه وقتی اگه خواب بدی ببینم تا چند روز سطح استرس بالایی دارم 

چرا  مثلا تابستون رفتیم مشهد با ماشین  شب برگشت حرکت کردیم .جاده مشهد گرگان خیلی مزخرفه ...

وای چقدر بده ی روز در آپارتمان ما از داخل خراب شده بود شوهرم چند دقیقه رفت بیرون من ترسیده بودم بهش زنگ زدم زود برگشت . دوست دارم عید برم مسافرت مثل همه آدما ولی از جاده میترسم که پنیک بشم تا از شهر دور میشیم فکرای منفی میاد توی سرم پنیک میشم هرچی هم میگم هیچی نیس فایده نداره . یادم میاد سالهای قبل پنیک انگار ی آدم دیگه شدم الان 🤕. چقدر مستقل بودم نمیدونم چرا اینجوری شدم 

وای چقدر بده ی روز در آپارتمان ما از داخل خراب شده بود شوهرم چند دقیقه رفت بیرون من ترسیده بودم بهش ...

مقابله کن 

دقیقا منم با پنیک شادی و نشاط و هیکل و کار و درسمو از دست دادن اما دادم میجنگم چون دخترم یه مامان قوی میخواد .توام بجنگ چون حقته یه زندگی نرمال

مقابله کن  دقیقا منم با پنیک شادی و نشاط و هیکل و کار و درسمو از دست دادن اما دادم میجنگم چون ...

الان خودت تنهایی راحت میری بیرون بیای؟ من قبل ازدواجم با اینکه پنیک داشتم بازم هرجور بود با ماشینم میرفتم سرکار و بیرون ولی از بعد ازدواج چون همیشه شوهرم منو می‌بره میاره یکروز که خودم تنها میخام برم بیرون استرس میگیرم. ترس از تنهایی بیرون رفتن هم  اضافه شده . رفتم دکتر گفت با دارو خوب نمیشی باید بیای روان درمانی . هنوز نرفتم

عزیزم منم دارم قبلا فقط پانیک بود الان فوبیا و ترس از بیرون رفتن هم پیدا کردم 

واقعا خیلی سخته ، درکت میکنم😭 دیگه حتی تو مکان های عمومی هم نمیتونم برم چون ترس از حمله پانیک مثل خود حمله پانیک وحشتناکه

2706