2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 628425 بازدید | 28937 پست
دختر شمالی ❤️ دتر دورت بگردم، مادر دورت بگردم 🥰 با ریتم بخون. نمیدانم حقیقتا دختر سرزمین های شم ...

ایجانم،😇😇😇

پوراندخت ایران زمین عزیزمممممم🫂

،ممنون که این همه برام نوشتید و بسیار با ارزشمند هست،

بله من افتخاااااااار دتر سرزمین های شمالی ام😎😎

😍🤩و بسیار ازاین بابت خوشحالم🥰

جونم برات بگه که 

ما کلا همه فکو فامیلمون شمالن،،جز چندتا از اقوام شوهر ک اطراف تهرانن.که مسلما نمیشه به اونا سپرد بیاید براتون پول بزنم که برام طلا بخرید😱

و اینکه گفتید شهرای اطراف هم برید برای خرید طلا،راستش یکم میترسم ،،

ولی خب

امروز بسی فکرکردم دیدم بعد چندسال بی 

طلایی میخوام طلا بخرم پس چشمم رو روی اجرتش میبندم و 

همین النگو هام رو زیاد میکنم که لذتشم ببرم😚به امیدخداااااا..

چون دیدم بلند مدته حتما تو این مدت سود خودشو خواهد داد،

و هدف هم گذاشتم که برای خودم خورد خورد پارسیان بخرم🙃تا مثلا پنج گرم شد برم با طلایی ک دوست دارم طاق بزنم،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا معصومه جون بیان من خاطره رانندگی م رو بگم براتون😅 من چهارسال پیش گواهینامه گرفتم اون هم به اصر ...

ایخدا چرا انقدر اعتماد به نفس ما کمه و انقدر ترسو هستیم ما زنا☹️

منم دیگه الان یکساله که گواهینامه گرفتم ولی تو این یکسال شاید فقط یک‌ساعت خودم ماشین نشستم تنها،،،من که شوهرم باشه عمراااااااااااااااا پشت فرمون نمیشینم چون انقدر که استرس میده،،،

خودش شوماخِری هست برای خودش،،

ولی من😩😩😩

،از لحاظ جو گیری بگم که 😅منم یکدفعه ماشین خونه بود اقایی😂خونه نبودمنم جو گرفت پسرمو زدم زیر بغلم

ماشینو برداشتم اومدم برم خونه مامانم،که وسط راه بودم داداشم زنگ زد کجایی،گفتم دارم میرم خونه مامان،گف یا ابلفض هرجا هستی بمون من بیام😅و اینگونه شد که منم همون وسط جاده زدم رو ترمز واستادم😅البته جاده اش خلوت بود که وسط واستادم،تا دادشم بیاد،،،بعدم که اومد گفت خواهر من حداقل از ی جاده ی بهتر میرفتی اینجا پشت کانال هست و اب داره میخواستی بیفتی تو کانال☹️☹️☹️

و اینگونه اس که اقایون اعتماد به نفس مارو با خاک یکسان میکنن.و از اون تاریخ به بعد هم اصلا نشد که بشینم پشت فرمون☹️

2742
رفتیم فاتحه خوندیم و موقع خروج باید توی یه کوچه شلوغ دور میزدم تا رفتم جلو خاموش کردم😂 حالا مگه م ...

من خیلی جو گیرم یعنی الان بلند شم برم ماشینو بردارم برم دور بزنم😅،

ببین من تو اون موقعیت که شلوغ باشه واستم و ماشینو خاموش کنم و همه ام بوق بزنن و اعتراض کنن انقدرررررررررررررر استرس میگیرمممم ،دستو پام شل میشه گریه ام میگیره😥😥😥

اره میدونم دست دومه،ولی خب بلاخره میشه اجرت کمتری داد و گرم بیشتری خرید. ولی حالا پول دستم اومد ...

ایییی خواهر مشکل همین طایفه‌شوهره 

من ک تصمیم‌دارم مخفیامو بندازم به‌همسرمم گفتم گفت هر چی صلاح‌میدونی فقط امار دقیق نده 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
قربونت عزیزم ❤️ خوبم شکر فدات شم 😘 فک کنم تو گزیده ها باشه رویا جون گذاشتن اونجا ولی صفحاتش رو دقی ...

آخ عزیزم الهی بلا به دور باشه 

خدا رو شکر که بهتره 

سایه شون بر سرتون مستدام ❤️ 

2738
ایییی خواهر مشکل همین طایفه‌شوهره  من ک تصمیم‌دارم مخفیامو بندازم به‌همسرمم گفتم گفت هر چی صلا ...

اخه چجوری امار دقیق ندیم ....مثل چی میان بالا سر ادم دقیق 

میخوان سر در بیارن که چند گرمه چقدر شد،پولشو از کجا اوردید و.....😩

اخه چجوری امار دقیق ندیم ....مثل چی میان بالا سر ادم دقیق  میخوان سر در بیارن که چند گرمه چ ...

عزیزم دوسه بار سربالا جوابشون رو بدی و ببینن که مایل نیستی اطلاعات بدی دفعات بعد نمیپرسن

یا اظهار بی اطلاعی بکن بگو نمیدونم دقیق چنده چقدره و...

عزیزم دوسه بار سربالا جوابشون رو بدی و ببینن که مایل نیستی اطلاعات بدی دفعات بعد نمیپرسن یا اظهار ب ...

به به نسرین بانوی زیبا،خوش برگشتی عزیزم،

والا اره باید همین کارو کنم...ولی ماشالله انقدر زرنگن ،از هزار راه میخوان بفهمن

به به نسرین بانوی زیبا،خوش برگشتی عزیزم، والا اره باید همین کارو کنم...ولی ماشالله انقدر زرنگن ، ...

ممنون عزیزم لطف داری

حدود رو چندباری مشخص کنی نتیجه میگیری

من خیلی سختمه از اقوام و نزدیکان کسی سوال پیچم کنه حس میکنم گیر افتادم😅

من خیلی جو گیرم یعنی الان بلند شم برم ماشینو بردارم برم دور بزنم😅، ببین من تو اون موقعیت که شلو ...

خب اشکال کار همین جاست

به این فکر کن چی میشه؟

نهایتا پنج دقیقه معطل میشن

خب همه همین طور راننده شدن🤷

گاهی مردا رو میبینم چطور رانندگی میکنن

افتضاح..

ولی خب اعتماد به نفس دارن👀

اگر میخوای راننده بشی نظر هیچکس برات مهم نباشه

خانواده منم همین طور هستن

هنوزم میگن تو بد میری، ما اگه جای شوهرت بودیم

ماشینو بهت نمیدادیم🤨

ولی برای من مهم نیست