2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 678196 بازدید | 30657 پست
@عشقم_محمدم     ننه جان شما طبیعی باردار شدی ؟!

سلام عزیزم آره 

دقیقا بع د از یک سال که تخمک کشی کردم و بچع نخواستم تا تصمیم گرفتم برم انتقال جنین باردار شدم🥺🥹🥺

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

سلام عشقا

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ابی اسمان  دو بار به دلم افتادی و برات دعا کردم  یه بار جاس زیارتییی  یه بار سر قر ...

خدا هر چی دلت میخواد بهت بده  عزیزم 

نمیشه مامان علیرضا  چند ماهه دیگه سیستمم بهم ریخته   ده روز سه روز همش تاخیر بعد پریود 

خسته شدم دیگه 

همسرمم خسته شده 😔🥺

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2731
سلام عزیزم آره  دقیقا بع د از یک سال که تخمک کشی کردم و بچع نخواستم تا تصمیم گرفتم برم انتقال ...

ای ننه انشالله چند وقت دیکه بغلت میگیریش برای منم دعا کن توروخدا سنمم کم نیس ۳۲ سالمه پارسال یه سقط داشتم تو شش هفتگی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
ای ننه انشالله چند وقت دیکه بغلت میگیریش برای منم دعا کن توروخدا سنمم کم نیس ۳۲ سالمه پارسال یه سقط ...

عزیزم امیدوارم تو هم به زودی یه معجزه برات رخ بده 🥺🥹🥹🥹

من آذر مثبت شدم شب شهادت حضرت زهرا حتی دارو هم نخورده بودم اون ماه 

فقط آنتی بیوتیک و دکترم گفته بود فقط شاد باش منم کلا تصمیم گرفتم بزنم به اون درش رانندگی استرس میداد گذاشتم کنار 

قبلشم پیاده روی رژیم همش یللی تللی بودم کلا😁

اما یه ختم تو ایتا شرکت کردم برای یه سید خانمه 

چله سوره مریم با بچه های اینجا جمع شدیم همه امون نیت بچه بود ۷ نفر باردار شدن 

تو خونه گلاب اسپری میکردم چون حس میکردم طلسم و چله و همزاد دارم اینا رو برطرف میکنه 

اون ماه چله محبین شرکت کردم نماز شب و روزی ۲۰ تا ذکر یونسیه بود و دوتا چیز دیگه  دفترمو پیدا کنم میگم  تا ۲۰ روز ادامه دادم چون ویار نذاشت ادامه بدم

یعنی کار معنوی زیاد کردم اما دارویی هیچی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
عزیزم امیدوارم تو هم به زودی یه معجزه برات رخ بده 🥺🥹🥹🥹 من آذر مثبت شدم شب شهادت حضرت زهرا حتی د ...

نمیدونم بخدا خسته شدمهم روحی هم جسمی 

این ماه میرم دکتر ببینم‌درد چیه 

اوایل زندگی رفت و امد زیاد نیست بنظر من برای دو نفر واجب نیست ولی اگه شرایط مالیت اوکیه بخز ولی ا ...

مستقل جان سلام ،به حرفات نیاز دارم...دلم میخواد ازین ساختمون برم خیلی بهم فشار میاد حتی امشب همسرمم ناراحت بود🥺🥺🥺🥺 دربه در دنبال وام هستم...میدونی وام زوجین قسطش ماهی چند؟ اگه یه میلیار تا۱ونیم داشته باشیم راحت میتونیم ازینجابریم.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
نمیدونم بخدا خسته شدمهم روحی هم جسمی  این ماه میرم دکتر ببینم‌درد چیه

درکت میکنم من اون یه سالی که بی خیال شدم واقعا زندگی کردم و لذت برم کلا خیلی هم بی قرار نبودما اما باز میدونستم اقدام نیستم خوب بود اسنراحت کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم بخدا خسته شدمهم روحی هم جسمی  این ماه میرم دکتر ببینم‌درد چیه

عزیزم ماه محرم نزدیکه میگن اول محرم هرکسی روزه بگیره به نیت بارداری تاساله بعد بچه شو بغلش میگیره🤗ردخور نداره..به چند نفر گفتیم انجام دادن ونتیجه گرفتن‌❤️

عزیزم ماه محرم نزدیکه میگن اول محرم هرکسی روزه بگیره به نیت بارداری تاساله بعد بچه شو بغلش میگیره🤗ر ...

انشاللع عمری باشه میگیرم خدا خیرتون بده 💓💓

سلام به همگی 

اول اینکه نسرین جان باز هم ممنون بابت قرصی که معرفی کردید خیلی بدردم خورد ❤️

دو اینکه سیل مشهد شنیدید؟🤕😓

من دراز کشیده بودم رو تخت صدای بارون و تگرگ میومد هی با خودم میگفتم خدای شکرت امسال ماشالله چه برکتی دادی بهمون 😬🫠

نیم ساعت بعد تلفن پشت تلفن که حالتون خوبه سیل اومده (منطقه ما که خداشکر چیز خاصی نبود)

اما متاسفانه چند نفر هم کشته داد 

و باز قسمت بد جریان این بود بیشتر نواحی آسیب جدی دیدن که تقریبا نقاط پایین شهر هستند و راستش واقعا ناراحت شدم 😔

امیدوارم خدا کمکشون کنه و به خانواده هاشون صبر عظیم …

رويا جانم من فيلمي نيستم  فكر كنم خاتون شخصيت يه سرياله  اما متاسفانه نديدم  ...

جیران خاتون سوگولی زیرک و دلبر ناصرالین شاه خودمونه دیگع دختررر قجرررر😉😉😉☺️

نه تو رو خداااا هر نفرینی میکنی بکن منو با قوم الظالمین در ننداز🤪🤪

نمیدونم بسته به رسوماتتون داره ماها میدیم مخصوصااا که فرد زائر از خانواده آقا هم باشن که دیگه هیچی….

یجورایی از خودمون درمیاییم 😅🤣🤣😆

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2706