2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 658883 بازدید | 29737 پست
اخه چجوری امار دقیق ندیم ....مثل چی میان بالا سر ادم دقیق  میخوان سر در بیارن که چند گرمه چ ...

یکبار از من پرسیدن واااااا پولشو از کجا اوردی گفتم از راه حلال قاعدتا از دیوار  کسی بالا نرفتیم یا میگم‌یادم نیست فاکتور و هر وقت نگاه‌کردم بهت میگم 

ببین با ادم  پرو باید مثه‌خودش شد و یا با نمیدونم یادم نیست از ذهنم رفته 

جوابشونو بذه منم دارم‌رو خودم کار میکنم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیق نمیدونم اما انگار مستقل جون خونه خریده مبارکت باشه انشالله که توی خونت پراز شادی و رزق باشه یع ...

مرسی تبی جون😘

دقیقاااا نکات خودتو عملی کردم

مخصوصا اونجایی که گفتی دندونت رو با گچ پر کن و و

دو قلو نداریم هیچکدوم😎

مرسی تبی جون😘 دقیقاااا نکات خودتو عملی کردم مخصوصا اونجایی که گفتی دندونت رو با گچ پر کن و و دو ...

مستقل جان منم مجدد خرید خونه رو بهت تبریک میگم

امیدوارم پر باشه از لحظات شاد و موفقیتهای روز افزونتون❤🌹

مرسی تبی جون😘 دقیقاااا نکات خودتو عملی کردم مخصوصا اونجایی که گفتی دندونت رو با گچ پر کن و و دو ...

مستقل بانو خیلی مبارکه 

خونه جدید پر از خیر برکت باشه 

حس و حالت خریدارم 😉😍❤❤

دختر شمالی ❤️ دتر دورت بگردم، مادر دورت بگردم 🥰 با ریتم بخون. نمیدانم حقیقتا دختر سرزمین های شم ...

دوست عزیز می شه لطفا آدرس محلی که از اونجا پارسیان می خرید رو بفرمایید . من خیلی گشتم ولی محل قیمت مناسب پیدا نکردم .

منم از این ضد آفتاب استفاده میکنم خیلی سبکهههه راضیم ازش کلا آرایش دوست ندارم ولی مجبورم🫠

اره واقعن هم سبک هم زود جذب میشه 

من بی رنگشو استفاده میکنم اگه بتونی بی رنگ بزنی خیلی بهتره منم آرایش دوس ندارم فقد در حد رژلب اونم شاین ریز که مثل برق لب باشه (اینم مارک شیگلم استفاده میکنم که محشرههه) با یه ریمل و سایه و رژگونه🤦‍♀️🤣بگو دیگه چی موند😂

اره از پارسال بیشتر شد اره من همه رو در نظر گرفتم فکر کنم ۲۰،۵۰۰ باشه🫠 کلا دارم هزینه ها رو ...

مستقل جون چون ما هم دنبال خونه ایم میپرسم

هزینه دفترخونه ۲۰میلیون؟  

هزینه بنگاه و اینا چقدر میشه؟

مامانِ نامی🙍‍♂️
اره از پارسال بیشتر شد اره من همه رو در نظر گرفتم فکر کنم ۲۰،۵۰۰ باشه🫠 کلا دارم هزینه ها رو ...

بعد میدونید ربطی به قیمت ملک هم داره درصد پول بنگاه و پول دفترخونه؟

مامانِ نامی🙍‍♂️