2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 678197 بازدید | 30657 پست
مرسی عزیزم  دقیقا از رو دست شما یاد گرفتم کوچیک ترین ها رو هم تبدیل میکنم  این سپر ...

آفرین عزیزم 👌👌👌👏👏👏

باریکلا بهت 

خب تو جمع کن ...تا دقیقه ی نود اصلا نگو که جمع کردم 

بذار همسرت خودش به فکر باشه 

بد عادتش نکن 

من تو اونطور مواقع ها تلفنی که با خواهرم یا نامادری ام حرف میزنم ...همسرم هم که کنارم 

میگم خواهر عروسی هم نزدیک دیگه 

چیا گرفتین ؟چیا لازم دارین 

اینطوری مثلا حرف باز میکنم 

میگم ما هم 

حسابی خرج داریم 

بچه ها و خودم لباس لازمیم 

امید هم که بنده خدا از الان به فکر افتاده ... اضافه کار میمونه که بتونه سر بلندمون کنه 

مثلا همسر من اخلاقش اینطوری با محبت و .با عشق زود از این رو به اون رو میشه 

ولی اصلا نمی پذیره حالت دستوری باهاش حرف بزنم 

منم که سالهاست غلق اش رو پیدا کردم 

با این زبونم هر طوری دوست دارم می تازمونم اینور ..اونور 😊😁

بدون شوخی 

عزیزم ❤️ ببین همسر تو چه جوری اخلاقش 

به نظر من که تا دقیقه ی نود اصلا رو نکن پولت رو 

بذار خودش به فکر باشه بد عادت نده 

اگه یه موقع نتونست نداد ...بگو مثلا از فلان جا قسطی میگیرم 

میدی عزیزم ..دیگه چاره نداریم دستت خالی 

هم پولت بر گردونده میشه سر جاش 

هم لباس دلخواه ت رو میپوشی 

فقط باید بلدی باشی عزیزم ❤️ تا میتونی باااا کلمات بازی بکن 

بکو من که میدونم تو دوست داری معصومه تو جمع از همه سرتر باشه 

زن امید اقاست ها 😊شوخی نیست 

منو به اسم تو میشناسن دیگه عزیزم 

نه به اسم خانواده ی خودم ...نه به اسم پدرم 

میگن زن فلانی ....دیگه نمیگن دختر فلانی 

اینطوری عزیزم ❤️

با زبونت زبون بریز و مثل پنبه تو مشتت نگه دار 

بذار همیشه در اطاعتت باشه 

روش بگو چشم ...هر چی عشقم بگه ...هر چی شما صلاح میدونی

در پشت کار خودت رو بکن 😊

اینطوری عزیزم 

یا از همین الان که وقت هست به عروسی 

یه شب که تو رختخواب هستین ...وقتی که در آرامش کامل هستین در کنار 

اکثرا تو رختخواب اکثر آقایون هر چی بگن گوش میکنن 

و چشم چشم میکنن 😁😁😁🤦

تو هم تا تنور داغ عزیزم نون رو بچسبون 

بکو امیدم ...فکر عروسی منو برداشته 

چیکار کنیم به نظرت ؟

اجازه بده اونم نظر بده 

بعد که نظرشو گفت ...بگو منم یه فکری دارم 

میگم بیا هر ماه پونصد تومن بده بذارم کنار واسه عروسی ..که بهمون زیاد فشار نیاد 

اینطوری عزیزم ♥️

فقط با محبتتتتتتتتتتت 

محبت دوای هرررر درد بی درمون 

اکه میخوای روزی از زندگیت بباره حتماااا به همسرت عشق بورز در تابعش باش 

احترام بذار بهش 

ویادت نگه دار کسی که به همسرش احترام میذاره محبت می‌کنه بدون که 

ایمانش قوی هستش 

و جایگاه والایی داره پیش خداوند ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داشتم تو دیوار نگاه میکردم شغل خونگی ها رومثلا بسته بندی اسمارتیس😋حقوق ماهانه دوازده تومنه  ا ...

همسایه ما قبلا بسته بندی کش و گیره سر انجام میداد میگفت خوبه   یه‌مدتم عروسک و جا کلیدی میاورد میدوخت ک میگفت نسبت به زحمتش کمه پولش خونمم کثیف میشه بسته بندی راضی تر بود باید به خودشون زنگ بزنی بپرسی شرایطشونو بدونی  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
معصومه جون کجا فعال هستین  گروه چی شد

فعلا قربونت برم همین جا هستیم 

منم یکم کارو بار دارم 

انشالله در تاپیک جدید 

به فعالیت امون ادامه میدیم 

اینجا هم چند تایی از دوستان سوال پرسیده بودن 

جواب دادم بهشون 

2731
آفرین عزیزم 👌👌👌👏👏👏 باریکلا بهت  خب تو جمع کن ...تا دقیقه ی نود اصلا نگو که جمع کردم& ...

درسته این ایده که از،خودش،نظر بگیرم خیلی روش تاثیر میذاره 

امروز میریم خرید سیسمونی این تموم شد میرم تو مقعیت حمله برای عروسی 😁😁😁

برای کادو اینا واقعا دلم نمیخواد زیاد بدم با این که سمت ما الان ۱۰ میلیون اینا میدن ولی همین داداشم تو هیچ روز،من نبوده فقط 

۱۲ سال پیش یه انگشتر خرید پاگشا ۱۰۰ تومن اونم مادرشوهرم براشون برده بود اونا جبران کردن

منم برای بچه هاش و اینا کادو و اسباب بازی میخریدم میگم اگه الان که زایمانم قبل اونه بیاره کادو میذارم روش میبرم اگه منم در حد ۳ یا چهار تومن کادو میدم 

ولی دوست ندارم برای آرایشگاه و لباس کم بیارم هرچند پارچه مخمل گرفتم برای یه شبش 

خیاطمم با انصافه اما لحظه آخر خرج زیاد میشه

اوووف ولی تا بیاد بره من دیوانه میشم مخ بقیه رو هم میخورم 🤣🤣

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
همسایه ما قبلا بسته بندی کش و گیره سر انجام میداد میگفت خوبه   یه‌مدتم عروسک و جا کلیدی می ...

اره بسته بندی راحته🤩دوخت ودوز یکم تنبلیم میشه😅

به اینام باید زنگ بزنم ببینم چی میگن👌

اره بسته بندی راحته🤩دوخت ودوز یکم تنبلیم میشه😅 به اینام باید زنگ بزنم ببینم چی میگن👌

اما حتی اگه ده هزار تومن هم خواستن کلاه برداریه مراقب باش

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
اشکال نداره عزیزم اصلا ناراحت نباش  بلاخره که بر میگرده  با رویا حرف زدم  گفتم دو ...

سلام عزیزم من از خواننده خاموش تاپبک مدیریتم وهمیشه کلی نکته اموزنده ازتون یاد میگیریم و انگیزم بیشتر شده و مهتریننن درسی ک از شما گرفتم هدفگذاری بود وهدفم بزرگم خرید خونه و ماشین ممنونم عزیزم ک باعث انگیزه و هدفگزاریم شدین🙏😘😍لطفا تاپیک جدید زده شد دوستان من هم تگ کنید😘

قربونت عزیزم ❤️ خوبم شکر فدات شم 😘 فک کنم تو گزیده ها باشه رویا جون گذاشتن اونجا ولی صفحاتش رو دقی ...

معصومه جون توی تاپیک مدیریت خرج و مخارج هم پرسیدم ولی تعطیل شد 

برای دخترتون سکه پارسیان چند سوتی میخرید و موقع فروش یا تعویض به مشکل نمیخورید؟

من تو همون تاپیک مدیریت خرج و مخارج با طلای حقانی آشنا شدم شما تجربه ی خرید از این سایت رو دارید؟ 

❤ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستید❤

سلام خانوما عصرتون بخیر♥️

معصومه جانم خیلی خوش اومدین با اومدن شما عشق و محبت هم تو خونه های ما جاری شده😍😍😍مرسی ک اومدین

عزیزان ی سوال؟

از سایت احسانی گلد میخام خرید کنم کد ملی میخاد بعدا دردسر نشه برام

❌❌❌⭕⭕⭕⭕هشدااااااااااااااااار❌❌ لطفا ازاین پست بی توجه رد نشیددددددددد⭕❌❌ ...

دختر شمالی ❤️

دتر دورت بگردم، مادر دورت بگردم 🥰 با ریتم بخون. نمیدانم حقیقتا دختر سرزمین های شمالی هستی یا فقط نام کاربریتون. در هر صورت من به شما، به گویش شمالی، 

دتر جان صدا میکنم 🥰

متاسفانه شهر های دیگه غیر از پایتخت یا شهرهای بزرگ بسیار اجرت بالایی میگیرن، و یا طلای شکسته و کارکرده و مستعمل و دست دوم که در تهران و بعضی شهرهای دیگه به وفور و فراوانی یافت میشه، ندارن. 

و حقیقتا اینجا طلای کارکرده که بسیار خوش بر و رو هست را می‌توان با مجموع ۷ درصد خرید ، یعنی هم سرمایه گزاری میشه و هم بسیار تمیز و خوش رنگ و رو که می‌توان به عنوان زینتی هم استفاده کرد.

النگویتان مبارکتان باشه، انشالله همیشه بدرخشی. هم چشمانت، هم قلبت ، هم گل و گردنت، هم دست و بالت 🥰😊🥰

دوتا پیشنهاد دارم، اگر تهران یا شهر دیگری، خواهر، رفیق، مادر یا هر شخص قابل اعتماد و محرم راز و دلسوز داری، براشون واریز کن تا براتون طلای کارکرده، ۳، ۴ درصد یا حتی همان نهایتا ۷ درصد براتون بخره. اگر هم چنین فردی نداری، با شرایط شهر خودتان، بسم الله بگو و خوب بگرد و هر طلا فروشی دور و نزدیک که تونستی بگرد و پیدا کن که منصف باشد و اونیکه کمترین اجرت و کمترین مبلغ رو میگه، مشتریش شو و بعد از چندبار خرید و آشنایی قطعا با رضایت قلبیش، با تخفیف با شما حساب کتاب خواهد کرد. 

در مورد اینکه النگو رو هم شارژ کنی 😊 و بهش اضافه کنی، اگر برای فروش فعلا بهش چشم داشت نداری 😊 بخر و مبارکت باشه و استفاده میکنی و قطعا تا یک سال دیگه هم پول اجرتش درآمده هم شاید برکت سود هم پیدا کنه، و قطعا تا چند سال دیگه که چندین برابر شده، 

ولی اگر، برای فروش به زودی از دستت میخوای بیرون بیاری، یا نخر، به دلیل اجرت بالا، یا از فروشنده بپرس که این مدل النگو شارژش تکرار میشه، یعنی هر زمانی که ازش بخوای براتون میاره، چون بعضی طلاها ، شرکتی هستن و تا چند سال اون مدل تکرار میشه که بعدا بخری.

و میتونی این مبلغ وام رو پارسیان یا نیم سکه یا امامی بخری، (چون نمیدانم مبلغ وامتون چقدره)، منظور اصل پول رو به گرم بالایی تبدیل کنی که پارسیان گزینه ی خوبی هست، پارسیان دو گرمی هم داریم، و برای پارسیان دوگرمی یکبار پول وکیوم خواهی داد و به صرفه خواهد بود، 

من هفته ی گذشته دوتا پارسیان دو گرمی خرید کردم، که برای هر کدام از آنها فقط ۱۰۰ تومان گرفت، یعنی در واقع من ۴ گرم طلا خریدم و فقط ۲۰۰ تومن سود به فروشنده دادم. که وقتی پارسیان هام به ۸ گرم میرسه، پارسیان ها را میبرم و دستبند یا سینه ریز حدود ۸ گرم میخرم، چون بسیار سینه ریز دوست دارم 🥰😊  

نمیدانم وزن النگوی شما چقدره، میتونید با پارسیان های دو گرمی شروع کنید و به وزن النگو که رسید ببرین و النگوی دیگری اضافه کنید، برای پول اجرت النگو هم کمی بیشتر مدیریت کنید از مخارج و اتینای خودتان و خورد خورد جمع کنید برای پول اجرت النگویی که دوست دارین.

من معمولا تشویقی برای خودم، اون مبالغ خورد خورد که از مدیریت بیشتر و میلی متری خرج کردن هام جمع میکنم، برای جایزه، یا همان تشویقی خودم، اونها رو برای طلایی که سه چهار ماه براش پارسیان جمع کردم و اجرت دار هست، برای اجرت اون طلا نگه میدارم، و بعد از سه چهار ماه با این پول جمع شده و پارسیان ها میرم و طلای زینتی که از چند وقت قبل نشان کردم میخرم. 🥰

سلام عزیزان 

روزتون مبارک 

در روزگار پرهیاهوی الان، صبوری شما برای آموزش نسل بعدی، بسیار ارزشمند است. واقعا کارتون بزرگه و امیدوارم شرایطتون همیشه رو به بهبود باشه. 

شغل معلمی شاید از نظر اقتصادی، متاسفانه شرایط خوبی نداشته باشه، اما از نظر اعتباری که افراد فرهنگی دارن و برکتی که تو زندگیشون هست، به نظر من بی نظیره. 

امیدوارم اون معلمی باشید که سالها بعد از فارغ التحصیلی  هم یادتون تو ذهن شاگرداتون بمونه. ♥️🌷🌷

@مامان_سبحان7    

@گورچینخانوم    

@صدف۶۹ 

برای @مستانه7    و عزیزی که تو پی وی گفته بود برای آزمون دبیری شرکت کرده و هر کسی که قصد داره وارد این حرفه بشه هم آرزوی موفقیت دارم و پیشاپیش روزشون رو تبریک میگم❤️🌹 

خانم دلشاد ک.... معلم دوم دبستان من سال ۱۳۷۲، یادتون و محبت هاتون رو فراموش نمیکنم. روح نازنیتون شاد ❤️ 

Coming soon
لباس زیر الآن دیگه فصل گرماس تی شرت خیلی طرفدار داره دیگه دیگه.... جوراب میتونی کنارش سنجاق سر ...

ممنونم از راهنمایی هات عزیز دلم.😍😍

اینجا بیشتر حجاب چادر دارن.

من برای دیدن خانواده ام ماهی 2 بار یا بیشتر میرم تهران.

به نظرتون فروش میره؟؟

لباس خونگی و جین (شلوار)

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
فعلا قربونت برم همین جا هستیم  منم یکم کارو بار دارم  انشالله در تاپیک جدید  به فع ...

سلام معصومه جان خوبی عزیزم 

میگم میشه از روزای اول که ماشین سوار میشدی برامون بگی 

چه مدت گذشت حرفه ای شدی و کلااا ترست ریخت؟ 

لطفا مث همیشه برامون با جزییات بگو  

بشدددددت علاقه به رانندگی دارم ولی میترسم که از پسش برنیام 

میترسم بخوره به جایی 

یا بزنم به کسی   

شما از همون اول ماشینتو به جایی نکوبوندی خدای نکرده؟

دوستام که حرفش میشه میگن تا بجایی نکوبونی که راننده نمیشی  

اینجا تا یکم اروم تر بری یا یکم مکث کنی، کلی بوق و توهین میکنن به ادم.وقتی ببینن خانمه راننده

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
2706