2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 658839 بازدید | 29735 پست
خرج خونه نیست تیکه تیکه بیرون میرم میریزه یارانه دسته خودنه اونم ۵۰۰برا باشگاه میره مثلا دیروز رفتم ...

شما این  ماه و ماه بعد و بنویس چیا خریدی و چ مبلغی 

و ببین کدوم نیاز بوده کدوم از سر هیجان اون وقت  اگر ایرادی باشه متوجه میشین دوست داشتین میتونین لیست خریدتونو و هیجانی و نیاز و جلوش بنویسین بچه ها هم هستن‌کمک میکنن اینحا محفلیه ک کسی ک بخواد دست خالی نمیمونه 

من گاهی تعجب میکنم چجوری پول جم میشه تا بتونم یک گرم  پارسیانمو بخرم چون حقوق من نهایتاااااااااا خیلی بشه ۲ میلیونه ولی یهو میبینی با همین ده تومن ده تومنا به  سه و نیم چهار میرسه پس اندازم

پس به قول معصومه بانو بخواه بشو 

تلاش کن طلاش کن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
شما این  ماه و ماه بعد و بنویس چیا خریدی و چ مبلغی  و ببین کدوم نیاز بوده کدوم از سر هیجا ...

خرج هیجانی من خرج دخترم هس 🤣🤣🤣اما واققعا الا ن تو یک هفته با ده تومن ده تومن ۱۵۰ جمع کردم🤣🤣🤣مثلا با اژانس میرم مسیر میشه ۳۵ اسنپ گرفتم ۲۵ همسرم بفهمه کلمو میزنه با اسنپ میرم ده روز نیس دارم حسابی میزنم از پول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی😍

معصومه جان خیلییییی خوشحالم که برگشتید.🤩🤩

بچه ها من به دلایلی الان یه شهر کوچیک هستم و چند ماهی باید اینجا بمونم.

به نظرتون لباس بیارم از تهران برای فروش؟یا چی؟

میشه راهنماییم کنید لطفا؟

چه چیزی از تهران بیارم شهر کوچیک طرفدار داره ؟؟

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
2731

سلام دوستان خيلي خوشحالم چند نفر از دانش اموزام روز معلمو بهم تبريك گفتن خيلي خوشحالم منو فراموش نكردن براي خودشون خانمي شدن اي خداااا اشكام 😢

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
سلام دوستان خيلي خوشحالم چند نفر از دانش اموزام روز معلمو بهم تبريك گفتن خيلي خوشحالم منو فرامو ...

سوسو جان شمام معلمی ؟؟

شرمنده دخترررر نمیدونستم روز توبانو هم مبارک عزیززز دلم 

امیدوارم همیشه دلت شاد و لبت خندون باشه💋💋💋 

فکر و دغدغه از ذهن و زندگیت به دور باشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c

حس میکنم خیلی حرف زدم  معذرت دوستاااااااان 🤗🤗🤗

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
عزیزم میشه بگید چجوری خیارشور درست میکنین من هرجور درست میکنم خوشمزه نمیشه قلق خاصی داره؟واینکه تو ب ...

عزیزم خیار های قلمی ونازک باید انتخاب کنی بعد هم بطری نوشابه نه 

بطری آب معدنی خیلی بهتره دهنش یکم بزرگ تره

نه قسطش اینقدره دقیقا  منم به همسرم گفتم الان نگیم احتمال نشدنش صفره ها چون فروشنده میخا ...

مستقل جان

کمیسیون املاکی چقدر شد؟

بنظرم خیلی مفت خورن دور از جمع 😄

خیلی راحت میشینن یکی بفروشن پول خوب بیاد...

اینجا خیلی سال بود یکی الکتریکی داشت امروز دیدم بنگاهی زده 😁 

❌❌❌⭕⭕⭕⭕هشدااااااااااااااااار❌❌

لطفا ازاین پست بی توجه رد نشیددددددددد⭕❌❌

حالا تا اینجا اومدید 🥲زحمت کشیدی یه دور پستمو بخون نظرتو بگو،والا به صورت عادی مینویسم کسی انگار پست منو نمیبینههههه😩😩

بچهاااااا من دیروز یه النگو خریدم درواقع تکپوش هست،

برام۲۲درصد در اومد(با اجرت و سود طلافروش و مالیات) ،دیروز 

شهرمون چهار پنج تا طلا فروشی رفتم که هیچ کدوم کار با اجرت 

پایین نداشتن،یعنی نهایت اجرتشون ۷درصد بود که النگو ایینه ایی بود.

که خب این ۷درصد فقط اجرت النگو اینه ایی بود،۷درصدم میاد 

روش برای سود طلافروش و یکی دو درصد هم مالیات که بازم 

تقریبا برای من۱۶درصد میشه،،،،من تعجب میکنم چجوری دوستان 

با سه درصد یا مثلا پنج درصد طلا میخرید،،،اون پنج درصد که 

میگید یعنی هم اجرت کار و سود طلا فروش و هم مالیات هست؟

اینم بگم که تو شهر ما طلافروش ها گفتن اصلا مالیات حذف 

نشده،(ی سری توضیح دادن ولی الان خاطرم نیستن،مثلا برام 

حساب کرده بود ک ده گرم رو اگه مالیات بگیره ۵۰هزارتومن میشه 

،ی همچین چیزایی فکرکنم).حتی پارسیان رو هم با هفت درصد میفروختن.

خلاصه کنم میخوام بگم چند وقت دیگه ی پول وام دیگه ایی میاد 

دستم میخوام حتما اونم طلا بخرم،طلا هم بخرم هدفم بلند مدته و 

واقعا تا دوسال حداقل نمیخوام کاریش داشته باشم،الان این النگو 

که خریدم رو خیلی دوسش دارم😚 بعضی وقتا میاد تو ذهنم ک 

ایکاش اجرت پایین تر میخریدم تا بتونم گرم بالاتری بخرم  ولی خب اجرت پایین ها 

هیچکدوم به دلم نبودن☹️،،القصههههه  با این توصیفات اون پولی که 

میاد دستم رو نظرتونه بازم برم ازهمین مدل النگو  یکی دوتا دیگه بردارم با 

۲۲درصد یا نه بگردم طلای دست دوم پیداکنم مثلا با ۱۶درصد و اینا که گرم بیشتری بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟

❌❌❌❌❌⭕⭕