2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 678134 بازدید | 30656 پست
سلام دوستان  یک سوال داشتم  اگر ببینید که خانواده همسرتون به بچه شما و بچه های دیگه خییی ...

من میخوام از دید بچه ای بگم که بچه که بودم خیلی فرق میذاشتن

مامان بزرگ بابابزرگم بچه های عمه هام رو از بچه های پسراشون بیشتر دوست داشتن

باز اونها جلوی بقیه هم ظاهر سازی نمیکردن

اما میدونی ما هفته ای دو هفته ای یکبار اونجا میرفتیم و برام مهم نبود

دلم میخواست زودتر بریم خونه خودمون. یعنی کلا اونجا رو دوست نداشتم و ازشون آزار نمیدیدم. 

دو ساعتی هم که اونجا بودیم با گل یا پوچ یا یک دو قل خودمو با دختر عمه هام سرگرم میکردم

فکر نکن خیلی بغرنجه این قضیه. اونها جایی در دل بچه ات باز نمیکنن و فقط همین‌. فکر نکن آسیب خاصی میبینه

طبق وظیفه تون هفته ای دو هفته ای یکبار دو سه ساعتی برین و بیشتر از اینم کاری براشون نکنین

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
[QUOTE=342184797]سلام دوست قشنگم🌹 مرسی از نظرت.... قبول دارم اینو ولی هر کار کنی باز اذیتشون هست و ...

دقیقا منم همینطورم😂😂😂

فکرمیکنم باید همه رو ببینم و سلام علیک کنم خو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا منم همینطورم😂😂😂 فکرمیکنم باید همه رو ببینم و سلام علیک کنم خو

خوش و بش کنم البته اونایی رو که دوس دارم خانواده همسرهن اصلا تو دلشون هم چیزی نمیگن و اگه هم بگن برام مهم نیس تکراری های لوووس😅😂

وای خدا صبر عظیم به اون عروس عطا کنه. 😅😅😅 چه میشد آدم هیچ وقت شوهر نمیکرد...... هیچ وقت از دنیای ...

عجیبه واقعا در این حد تمرکز میکنن روی شما؟واقعا چرا؟؟

چرا ما اصلا تو مجالس حوصله عروسهامون رو نداریم 😂😂😂😂

2731
من میخوام از دید بچه ای بگم که بچه که بودم خیلی فرق میذاشتن مامان بزرگ بابابزرگم بچه های عمه هام رو ...

ممنون عزیزم که از نوع تجربه و درک خودت گفتی، 

خدا پسرمو در پناه خودش بگیره و فریب افراد به ظاهر دوست نخوره و متوجه شخصیت های آدم ها بشه تا ان شاءالله از شر این افراد در امان باشه. 

عجیبه واقعا در این حد تمرکز میکنن روی شما؟واقعا چرا؟؟ چرا ما اصلا تو مجالس حوصله عروسهامون رو نداری ...

خانواده شوهر کلا سیستمشون اینه 

زومم میکنن رو عروس ها😅

برا ما و بقیه ندارن..... خوبه کاش اینها هم همینطور بودن راحت.... ولی من همیشه جایی میشینم که بچه کوچک سر میز باشه تا بچه ام بهش خوش بگذره کاری به بقیه و حرف هاشون ندارم😜😜😜

خانواده شوهر هست دیگه زوم نکنه رو عروس چه کنه.... از بیکاری بیکاری و حسادت تمام😅😅

@masoomehjoon لطفا شما هم نطر بده  یادم هست گفتی برای بچه هات کادی نمیکردند  البته گ ...

ببین دوست عزیز  

آدم وقتی سوار هواپیما میشه و اوج میگیره اون پایین همه چیز. 

ریز و کوچیک و بی اهمیت میشه 

یه حس رهایی داری  

خیلی چیزا بی اهمیت میشه برات 

حاشیه ها می‌ره کنار 

اینایی که گفتی همه حاشیه و بی اهمیت هستن 

ما همه آدمیم تحت تاثیر قرار میگیریم 

ولی انتخاب میکنیم که چه چیزایی تو اولویت باشه برامون  

وقتی واسه زندگیت هدف بزاری و زوم کنی روش حاشیه ها میرن کنار 

هر چی سنمون بالاتر بره افسوس میخوریم که چرا روح و روان مون رو به خاطر چیزای بی ارزش داغون کردیم 

خانواده شوهر کلا سیستمشون اینه  زومم میکنن رو عروس ها😅 برا ما و بقیه ندارن..... خوبه کاش این ...

کلی میگمااا 

تمام خانواده های شوهر زومم میکنن رو عروس ها 😜

انگشت شمار هستن سرشون تو زندگی خودشون باشه. 

حالا قهر که نکن اما من یکبار توی اینستا خوندم یک خانمی میگفت رازی که خودتون نمیتونین نگه دارین رو ب ...

ن عشقم من بر سر اجبار ب مادرم میگفتم ک میخرم چون داداشم برام میخرید

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
خانواده شوهر کلا سیستمشون اینه  زومم میکنن رو عروس ها😅 برا ما و بقیه ندارن..... خوبه کاش این ...

کار خوبی میکنی بابا معنی نداره بشینی پیششون 

واه واه واه 😂

والا یامن حالیم نیست یا خانواده شوهر من اینطور نیستن نمیدونم والا 

ولی کلن مادرشوهر من آدم خیییلی راحتیه اذیت هم نداره خداروشکر 

روی بچه ها هم که اصلااااا حساس نیس تازه به من میگه تو خیلی حساسی راحت باش

سلام دوستان  یک سوال داشتم  اگر ببینید که خانواده همسرتون به بچه شما و بچه های دیگه خییی ...

من هم از زاویه ی دید خودم در بچگی میگم 

این خاطره فرق گذاشتن تا آخر عمر در ذهن من  به عنوان خاطره بد  هست از اون ادم ها بدم نمیاد ولی دوستشون هم ندارم ،همیشه هم یادم هست مادربزرگم فلانی رو بیشتر دوست  داشت 

الان که مادربزرگم مریضه ، چون محبت زیادی ندیدیم خیلی بهش سر هم نمیزنیم ،گله هم میکنه ولی در دلمون میگیم خاطره ی خوبی نداریم ازش

قطعا بچهای که بهش بیشتر توجه میشه اعتماد به نفس بالاتری پیدا میکنه  و برعکس 

الان اگه بچه داشتم و کسی به بچم احترام نمیزاشت وجوری بود که بچه ام ابن فرق گذاشتن رو می فهمید  قطعاااااا رابطه رو کم میکردم ،درگیر نمیشدم ولی کاری که از دستم بر میومد این بود رابطه رو حداقل کنم 

جایی میرم که هم به من و همه به بچه ام احترام بزارن 

بچه ی فلانی برتری نسبت به بچه ی من نداره😎

من هم از زاویه ی دید خودم در بچگی میگم  این خاطره فرق گذاشتن تا آخر عمر در ذهن من  به عنو ...

کاملا باهات موافقم

اما اونطوری هم تاثیر مخربی نداره

منم به مامانم گفتم خاله چشمش رو عمل کنه سه روز پرستاریش رو میکنم. اما عمه بمیره سر قبرش هم با رضایت و میل قلبی نمیرم.

تنها و تنها وظیفه ام رو انجام میدم

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***