2737
2734
عنوان

خانم های متاهل فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 72 پست
تا چند روز صبر کنم یعنی؟ چرا به پزشک عزیزم؟

برای اینکه تست بارداری بگیری میگم برو پیش پزشک که برات آزمایش بنویسه ، چند روز صبر کن چون قرص اورژانسی باعث میشه پریودت بهم بریزه و ممکنه دیر تر بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردار نیستی بخاطر قرصاس ولی دیگه اینجوری خودتو نابود نکن  اولا اینهمه قرص خوب نیست بعدم تو پ ...

ممنونم گلم 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2731
الان میگم ک بدونی  اولا سیستم بدنتو کلا بهم میریزع بدترینشم اینه ک ممکنه هیچوقت  دی ...

وای پناه بر خدا

نکنه واقعا دیگه نتونم خدای نکرده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2740
قرص اورژانسی همینطوریه منتظر باش  اگه استرس داری بی بی چک بزن  دیگه نه قرص اوراژانسی بخو ...

چشم عزیزم حرف شما درسته ممنونم

عزیزم اورژانسی رو دیگ تا سال دیگ مصرف نکن بجاش از ک ا ن د و م استفاده کن یا برو دکتر مناسب ترین راه ...

چشم عزیزم ممنونم ازت

خواهشا برای زندگی زناشوییم دعا کن 

برای اینکه تست بارداری بگیری میگم برو پیش پزشک که برات آزمایش بنویسه ، چند روز صبر کن چون قرص اورژان ...

ممکنه مگه باردار باشم عزیزم؟

حداقل ۵ تا ۷ روز بعد میتونی اطلاعاتش رو هم داخل یه سایت معتبر بخونی 

ممنونم عزیزم 

2706