2752
2734
عنوان

با جاریم...

421 بازدید | 6 پست

سر موضوعات کوچیک ۳سال پیش جلوی ۲تا خپاهرشوهرام بهش پریدم 

مقصر ۵۰_۵۰ بودیم 

کلا خونه خواهرشوهر کوچیک م جو منفیه دعوا میشه هر وقت جمعیم سر این ما ۳ ساله تنها میریم خونش با جمع نمیریم

خلاصه این جاریم داغ دیده ست عذاب وجدان دارم نمی خوام ازم ناراحت بمونه 

چطوری غیرمستقیم حلالیت بگیرم و باهاش نمی خوام صمیمی شم خیلی غیبت میکنه 

چکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خب الان میخوای چیکار کنی؟ یعنی کسی فوت شده؟ میخوای تسلیت بگی؟ 

نه خواهرش18سال قبل 

کلا نمی خوام اه بکشه 

مقصر خودش بود من بدم میاد کسی بزنتم با لگد زد تو باسنم و یه سری چرت و پرت گفت خوشمزه خانم منم کله م داغ شد ری.دم بهش

نه خواهرش18سال قبل  کلا نمی خوام اه بکشه  مقصر خودش بود من بدم میاد کسی بزنتم با لگد زد ...

ولش کن همینجور بمونه

شما پرده های احترام و حجب و حیا بینتون نیست 

دست درازی که نگم دیگه... 

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜

برو پیشش باهاش حرف بزن معذرت خواهی کن حلالیت بگیر بعدم کلا باهاش سرسنگین باش و صمیمی نشو ولی حتما باهاش اشتی کن

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️