2737
2739
عنوان

خانم های متاهل فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم ممنونم ازت خواهشا برای زندگی زناشوییم دعا کن 

زندگی زناشوییت ک داره ب سرعت پیشرفت میکنع...دیگه چ دفایی میمونه خواهر من؟😂

چندوقته ازدواج کردین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
چشمت بی اشک❤️ حتما دعا میکنم عزیزم 🥰

اخی چه دعای قشنگی😘

الهی خیر ببینی ممنونم ازت نمیدونم چی شد بین این همه کاربر تو این تاپیک به شما گفتم یهو دعا کنید برای زندگیم

شاید حکمتی بود الله اعلم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2742
زندگی زناشوییت ک داره ب سرعت پیشرفت میکنع...دیگه چ دفایی میمونه خواهر من؟😂 چندوقته ازدواج کردین

ازمون راهنمایی خواسته  ایشالله ک دیگ این اشتباهارو تکرار نمیکنه  سعی کن توم واسش دعا کنی😉

زندگی زناشوییت ک داره ب سرعت پیشرفت میکنع...دیگه چ دفایی میمونه خواهر من؟😂 چندوقته ازدواج کردین

چرا از چه لحاظ عزیزم؟😄

دو ساله گلم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
ازمون راهنمایی خواسته  ایشالله ک دیگ این اشتباهارو تکرار نمیکنه  سعی کن توم واسش دعا ...

😘😘😘

2740
اخی چه دعای قشنگی😘 الهی خیر ببینی ممنونم ازت نمیدونم چی شد بین این همه کاربر تو این تاپیک به شما گ ...

از حرفات حس خوبی گرفتم 

بهترینارو برات خواستم عزیزم 😍

خدا دعاهای منو بی جواب نمیزارع خیالت راحت ❤️

از حرفات حس خوبی گرفتم   بهترینارو برات خواستم عزیزم 😍 خدا دعاهای منو بی جواب نم ...

وای ممنونم منم از این حرف شما حس خوب و امیدواری گرفتم ان شاءالله که با دعات زندگیم خوب بشه عزیزم زندگی من در شرف از هم پاشیه توکل و امید بر خدا ان شاءالله شما برام دعا کنی خدا نجاتمون بده و زندگیمونو خوب کنه 

وای ممنونم منم از این حرف شما حس خوب و امیدواری گرفتم ان شاءالله که با دعات زندگیم خوب بشه عزیزم زند ...

ذکر یا ودود رو روزی ۱۰۱ بار بگو فوت کن سمت همسرت ایشالله ک محبتتون زیاد تر میشه 😊

ذکر یا ودود رو روزی ۱۰۱ بار بگو فوت کن سمت همسرت ایشالله ک محبتتون زیاد تر میشه 😊

چشم ان شاءالله

دعام کن گلم😘