2733
2734
نه عزیزم من چون همسرم مشکلش زیاد نبود هیچوقت رو ازمایش اسپرم و اینا سرچ نکردم تخصصم رو همون تنبلی تخ ...

انشالله شمام دعا کنید من سنی ندارم دوباره نمیخام این امپولارو استفاده کنم اینبارم دیگه مجبورم

بازم ممنون از لطفت مچکرم

انشالله شمام دعا کنید من سنی ندارم دوباره نمیخام این امپولارو استفاده کنم اینبارم دیگه مجبورم بازم ...

انشالله که دفعه اول جواب میگیری خدارو چ دیدی شاید حین درمان غافلگیرت کرد خدا و طبیعی باردارشدی مث بعضی بچه های اینجا 

حاجت روا بشی بحق حضرت رقیه عزیزم❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فاعزه جان .من خواهرم واریس شدید داشت تمام پاهاش کبود کبود شده بود .زایمان کرد همون روز زایمان پاهاش ...

سلام هستی جون خیلی ممنونم از پیامت. دلم آروم گرفت یه مقدار . دکترا من را خیلی می ترسونند مدام میگن های ریسک آمبولی هستی. باورت نمیشه تو این بارداری فقط هر لحظه استرس داشتم. 

به منم گفتن باید عمل کنم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
شما ساکن تهرانید  تهران ای وی اف انجام دادین؟

نه عزیزم من بندرعباسم یزد انجام دادم بیمارستان مادر با دکتر افلاطونیان

دوبار که منفی شدم همین بندرعباس بوده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم من بندرعباسم یزد انجام دادم بیمارستان مادر با دکتر افلاطونیان دوبار که منفی شدم همین بندرع ...

اها منم اردبیلم دکترم ک عالیه خودش تو تهران اموزش دیده خیلیم بهش درخاست دادن ک بره تهران ولی نرفت مرکزیم ک قراره ای وی اف انجام شه یه مرکز شخصی دکتر معرفی کرد من خودمم تحقیق کردم گفتن عالیه حالا دیگه سپردیم به خدا ببینیم چی میشه

2740
اها منم اردبیلم دکترم ک عالیه خودش تو تهران اموزش دیده خیلیم بهش درخاست دادن ک بره تهران ولی نرفت مر ...

خیر باشه انشالله عزیزم دیگه همه تلاشتو کردی بسپر به خدا بهترین هارو برات رقم میزنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام هستی جون خیلی ممنونم از پیامت. دلم آروم گرفت یه مقدار . دکترا من را خیلی می ترسونند مدام میگن ه ...

فاعزه جان چند ماهته .عزیزم .دکترها فقط بلدن بترسونن .کاهو بخور برا رقیق شدن خون خوبه

سلام دوستان. ممنون بابت تبریکات قشنگ تون. شرمنده که اصلا نمیتونم دونه به دونه جواب بدم. اما خب همه رو خوندم و لایک تون کردم. 

اصلا دوران بارداری با زایمان خیلی تفاوت داره! مامان بودن یعنی همش نگرانی، اشکت دم مشکته.  بخوای نخوای درگیر شیر خوردن و آروغ زدن و پوشک عوض کردن بچه میشی تازه اگر وقت داشته باشی یکم میتونی چرت کوتاه بزنی. منم خب چون کلا دست تنهام زمانم کمتر هم هست و نهار شامم قاطی کرده  

الانم پسرم رو پاهام خوابوندم در حالی که چرت میزنم، کامنت میزارم 🤧

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی که من میبرم از کف پاش چند قطره خود دکتر میگیره فقط دخترم یکم نق زد سری پیش خاروشکر گریه نکرد

پسر منم از کف پاش بود ولی نمی‌دونم چرا اینقدر گریه میکرد.کلا نسبت به درد خیلی حساسه.واکسن هم که بیمارستان زد خیلی خیلی گریه کرد.ختنه هم کردیم از همه بچه ها بیشتر بی تابی کرد و اذیت شد.

2706