2752
2734
پس کلا خاصی عزیزم 🤭 اخه میگن با این دارو ها و آنتی بیوتیک آب زیاد خورده بشه  ان شالله که خدا ...

آره عجیب غریبه بدنم🤣دورت بگردم انشاءالله بادعای شماعزیزان خداب دعای شما نگاه کنه ب ماهانظرکنه

سلام عزیزان .انشاالله هرخانمی که منتظره .خدا هرچه زودتر دامنش رو سبز کنه به حق زهرای مرضیه .میخواستم بدونم برای ای وی اف باید از چندم سیکل بریم دکتر .یا اصلا نیازه بریم پرونده تشکیل بدیم .من ذخیره تخمدانم پایین یه بار ای یو ای شدم .دکتر گفت اگه نگرفت مستقیم برو ای وی اف .اینجا هم مرکز ای وی اف نداره .میخواستم بدونم کدوم درمانگاه ناباروری تو تهران دولتی هستن و هزینش خیلی برام مهمه .اگر میدونین چقدر میشه ؟ انتظار کشنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فائزه جان میشه‌یکم‌درمورد واریس بگی منم احساس میکنم دارم میگیرم علتش و درمانش‌چیه

سلام مانیا جون. علتش که علت های مختلف می تونن داشته باشه. ارث، رو پا زیاد ایستادن و ...   . من از وقتی وارد سه ماهگی شدم شروع به تشدید شدن کرد تا الان که واقعا دردناک و ترسناک شدن.

درمانی جراحی با بیهوشی پو یا لیزر رگ های خراب هست

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
الهی عزیزم دورت بگردم دعامیکنیم ب حق بزرگی خدا دیگ فقط خوشی وسلامتی توزندگی تو وهمه دوستای گلم جریان ...

قربون محبتت برم. من کاری نکردم. فقط لطف خدا می بره منا جلو. الهی به زودی خبرهای خوش ازت بشنوم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام مانیا جون. علتش که علت های مختلف می تونن داشته باشه. ارث، رو پا زیاد ایستادن و ...   . من ...

فاعزه جان .من خواهرم واریس شدید داشت تمام پاهاش کبود کبود شده بود .زایمان کرد همون روز زایمان پاهاش از کبودی دراومد و خیلی بهتر شد .یکی از خواهرام هم چند سال پیش عمل کرد عروق درگیر رو دراوردن و الان خیلی بهتره .بعد از عملش هم دو تا دیگه زایید

باه عزیزم این تاپیک همه ای وی افی ان

میشه بگید چه مشکلاتی داشتین ک ای وی اف انجام دادین اولین بار مثبت شد؟

بلخشبد قصد جسارت ندارما چون منم میخام انجام بدم براهمین سوال میکنم

تعیین جنسین هم انجام دادین؟

میشه بگید چه مشکلاتی داشتین ک ای وی اف انجام دادین اولین بار مثبت شد؟ بلخشبد قصد جسارت ندارما چون م ...

سلام عزیزم نه این چه حرفیه

من تعیین جنسیت نکردم

خودم تنبلی تخمدان داشتم اسپرم همسرمم گفتن برا طبیعی شاید دارو تقویتی بخواد اما برا ای وی اف خوبه نیاز به دارو و..نداره

دفعه سوم مثبت شدم خداروشکر انشالله روزی شما 

سلام عزیزم نه این چه حرفیه من تعیین جنسیت نکردم خودم تنبلی تخمدان داشتم اسپرم همسرمم گفتن برا طبیع ...

اها من فعلا امپولاشو دارم استفاده میکنم خودم اصلا مشکلی ندارم تحرک اسپرم شوهرم خیلییی کمه نگرااانم تعدادش عالیههه ولی تحرکش خیلی خیلی کمه میترسم ای وی اف انجام نشه اطلاعاتی هم ندارم راجع به این چیزا چون بچه قبلی هم ندارم 

سلام عزیزم نه این چه حرفیه من تعیین جنسیت نکردم خودم تنبلی تخمدان داشتم اسپرم همسرمم گفتن برا طبیع ...

شما از ازمایش اسپرم سردرمیارید

من تاجایی ک متوجه شدم تحرک مستقیم اسپرم نداره اصلا 

حالا امروز وقت دکتر دارم بعدازظهر بابد برم نشون بدم ولی خیلی نگرانم

اها من فعلا امپولاشو دارم استفاده میکنم خودم اصلا مشکلی ندارم تحرک اسپرم شوهرم خیلییی کمه نگرااانم ت ...

تحرک که تو ای وی اف مهم نیست اونا خودشون تو ازمایشگاه کنار هم میزارن تا لقاح صورت بگیره

شما از ازمایش اسپرم سردرمیارید من تاجایی ک متوجه شدم تحرک مستقیم اسپرم نداره اصلا  حالا امروز ...

نه عزیزم من چون همسرم مشکلش زیاد نبود هیچوقت رو ازمایش اسپرم و اینا سرچ نکردم تخصصم رو همون تنبلی تخمدانه😅

اما اگه تعداد خوبه حرکت نداره با ای وی اف این مسئله حل میشه تو فکرش نباش

تازه یه روش دیگه که هست میکرو اگه تخمک اسپرم تو ای وی اف همدیگرو جذب نکنن تو میکرو تخمک رو میشکافن اسپرم میزارن داخلش این که دیگه چه تحرکی میخواد!

یه دکتر و مرکز خوبی برو انشالله زود نتیجه میگیری

2706