2733
2734
پسرمنم شیرمیخوره و بالامیاره پریروز دکتربردمش وزن گرفته بود عالی بود دورسرش هم اضاف شده بود موقع بال ...

منم همینطوری بودم اینقدر دلم میسوخت که میشستم براش گریه میکردم که بچم هیچی رو معدش نگه نمیداره همرو پس میده پس چجوری میخواد جون بگیره ولی این سری رفتم دکتر یکم خیالم راحت شد چون رشدش خیلی خوب بود خداروشکر

ولی بازم جگرم میسوزه وقتی حالشو میبینم که شیرو برمیگردونه دکتر میگفت برگشت شیر جهشی خطرناکه نه آروم از کنار لب

خیلی از بچه ها همینن

من پسرم که کولیک داره اینقدرم بد لجه که صداش کلا گرفته از بس که واسه هر چیزی جیغ و داد راه میندازه

برای دخترمم دوباره آزمایش زردی نوشته فردا میخوام ببرم انجام بدم

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینطوری بودم اینقدر دلم میسوخت که میشستم براش گریه میکردم که بچم هیچی رو معدش نگه نمیداره همرو ...

وای این آزمایش زردی خون میگیرن خیلی بده من چقدر غصه میخوردم و گریه میکردم با هر آزمایش.خیلی بچم گریه میکرد

یه خواهر کوچکتر دارم، تمام خوشی ها و سلامت و خدمت رسانی پدر و مادر برای بزرگتر ها بود، اما من و خواه ...

میفهممت دقیقا

و البته دور از جون جمع تمام ناسپاسی ها و فراموشی ها معمولا برای بچه های بزرگتر 😔

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آتنا جون . چی شد بچه ی خانمه ؟ تو ۲۸ هفته ، زنده موند؟؟

تا جایی که من خبر دارم با وزن ۱۴۰۰ به دنیا اومد بردنش nicu

من بچه هام مرخص شدن هنوز اونجا بود

میگفتن تا دو‌کیلو نشه مرخصش نمیکنن

وای این آزمایش زردی خون میگیرن خیلی بده من چقدر غصه میخوردم و گریه میکردم با هر آزمایش.خیلی بچم گریه ...

جایی که من میبرم از کف پاش چند قطره خود دکتر میگیره فقط دخترم یکم نق زد سری پیش خاروشکر گریه نکرد

خوبم عزیزم  شما خوبی؟ چه کردی؟

فدات شم خداروشکرخوبین مامانو نینی نازت. والامن ک آنتی بیوتیک بعدعکس رنگی پدرمعدمودراورده. منتظرم پریودبشم ازسوم پریودی آنتی بیوتیک واسترادیول و ویتامین بخورم ی هفته بعدبرم ببینم مایع رحمم با آنتی بیوتیک خوب میشه دعاکن برای هممون تومادری دعات برآورده میشه بخدا من ضعیف نیستم زودکم نمیارم ولیکن معدم داره میکشه دارو های معده هم خوردم یکم اثرمیکنه ازغذا افتادم منی ک شروشیطونم حال ندارم ازمعده درد 

سلام عزیزم خوبی ممنونم از احوالپرسیت متاسفانه دیابتی ان و قلبشون اب اورده باید جراحی شن خیلی نگرانم ...

سلام عزیزدلم قربونت برم ای وای مگ کنترل نمیشدبیماریش؟ نگران نباش آسمان جان انشاءالله جراحی‌یشون عالی انجام میشه انشاءالله سایه پدرمادرابالاسرمون باشن الهی آمین. دورت بگردم میفهمم چی میگی غصه نخورخیلیامثل توهستن کمک مادرندارن یکی راهش دوره ازخانواده یکی شوهرش نمیزاره مادر زن بیادیازنه بره..... الان من خودم مامانم هیچ کدوم ازنوه ها روکمک نکردحوصلش نمیگیره  ازشون انتظاری نیست دیگ اعصابشون نمی‌کشه. ماخواهرابهم کمک میکنیم توهرمسائلی. خداروشکرتوخواهرنازنین داری بعضیا خواهرام ندارن دست تنهان. دوستان هرکی دلش رضابودبرای سلامتی مادراسمان جان وتمامی مادران یه دونه آیه الکرسی بخونیم

قربونت برم . بد نیستم . واقعیتش درد که زیاد دارم واریس های کشاله رانم☹️ . و .... ولی همش میگم خدایا ...

الهی عزیزم دورت بگردم دعامیکنیم ب حق بزرگی خدا دیگ فقط خوشی وسلامتی توزندگی تو وهمه دوستای گلم جریان داشته باشه. خداروشکر کم مونده عزیزم  انشاءالله بسلامتی فارغ میشی آفرین ک با این همه سختی ک کشیدی بازخداروشکرمیکنی

فدات شم خداروشکرخوبین مامانو نینی نازت. والامن ک آنتی بیوتیک بعدعکس رنگی پدرمعدمودراورده. منتظرم پری ...

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم چرا اینقدر زیاد انتی بیوتیک میخوری؟به من خیلی کم دادن کلا سه چهار روز خوردم 

ان شالله که دامن همه همین امسال سبز بشه و به زودی خبر مامان شدنت رو بدی عزیزم مایعات زیاد بخور 

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم چرا اینقدر زیاد انتی بیوتیک میخوری؟به من خیلی کم دادن کلا سه چهار روز خورد ...

دورت بگردم انشاءالله تو وبقیه مادراهم بسلامتی زایمان کنین. بخاطرعکس رنگی ک 2شنبه رفتم داد. تموم بشه ی آنتی بیوتیکهای دیگ برای شروع سیکلم داده تورحمم مایع دیده شده مشکوک ب هیدروبودم ک توعکس رنگی خداروشکرهیدرونبود دکترم میگ با آنتی بیوتیک شروع کنیم شایداینم ی نوع دیگ عفونته. توکل بخدا ببینیم جواب میده هیسترو هم شدم جواب نداد مایع ازبین نرفت من جزمواردنادرم  

دورت بگردم انشاءالله تو وبقیه مادراهم بسلامتی زایمان کنین. بخاطرعکس رنگی ک 2شنبه رفتم داد. تموم بشه ...

ممنون عزیزم ♥️

ان شالله که نتیجه میگیری تو نت سرچ کن ببین اگه ضرر نداره پونه و آویشن پنیرک هم بخور 

اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم چرا اینقدر زیاد انتی بیوتیک میخوری؟به من خیلی کم دادن کلا سه چهار روز خورد ...

ملوس جان آب بابدن من سازگاری نداره زیادمیخورم حالت تهوع میگیرم ب نطرم بدن بابدن فرق میکنه یکی آب زیادمیطلبه یکی مثل من کم. ولی بااین حال بخاطرانتی بیوتیک هازیادمیخورم ولی در میکشم انشاءالله خداجواب سختیهامون بده البته بارضایت کامل باشه ن ب زور

ملوس جان آب بابدن من سازگاری نداره زیادمیخورم حالت تهوع میگیرم ب نطرم بدن بابدن فرق میکنه یکی آب زیا ...

پس کلا خاصی عزیزم 🤭 اخه میگن با این دارو ها و آنتی بیوتیک آب زیاد خورده بشه 

ان شالله که خدا بهت نی نی های سالم بده دلت رو شاد کنه

2706