2733
2739
عنوان

خانم های متاهل فقط

1028 بازدید | 72 پست

سلام دوستان

من ماه پیش چندروز قبل از موعد پریودم قرص LDمیخوردم و برای اینکه پریودمو به تعویق بندازم چندروز خوردم یعنی کلا یه ورق رو فکر کنم یکی دوتاش مونده بود که دیگه نخوردم

و بعد ۱۴ آذر پریود شدم تو اولین یا دومین روز از پریودم رابطه داشتیم و محافظت شده نبود بعدش قرص اورژانسی خوردم بعد دوباره دقیق یادم نیست تو چهارمین یا پنجمین روز از پریودم باز رابطه ی محافظت نشده داشتیم و من بعد رابطه باز هم قرص اورژانسی خوردم

من همیشه پریودهام ۷ روزه بود ولی اون سری ۱۰ روز طول کشید

ولی الان که ۱۵ دی هست هنوز پریود نشدم

دیر شده به نظرتون؟ممکنه باردار باشم؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

اورژانسی کلا پریودی بهم میریزه 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

والا من گیج شدم چه برسه به بدنت بهم ریخته هورمونات

قرص اورژانسی اسم روشه نه که دم به دم بخوری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
نه دیگه اورژانسی خوردی ولی نباید بخوری انقدر زود ب زود ضرر داره 

یعنی مطمئنا باردار نیستم؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2706