2752
2734
عنوان

خانم های متاهل فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 72 پست
عزیزم چند روز صبر کن و حتما به پزشک مراجعه کن  ایشالله هرچی میخوای بشه

تا چند روز صبر کنم یعنی؟

چرا به پزشک عزیزم؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه تو پریودی هم از نظر بژشکی هم شرعی درست نیس رابطه داشتن. تازه روزای اول دوم آدم کلا لدنش یجوری ان ...

بله حرف شما درسته 

منظورم در جواب حرفی بود ک زدین ک نمی‌ذارم از دوکیلومتریم کسی رد بشه

بزرگوار داری با خودت چیکار  میکنی  دوتا قرص اورژانسی  یه بسته ال دی  رابطه بد ...

خیلی اشتباه کردم واقعا

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
ب خاطر قرصا هست هورمونات بهم ریخته  راستی تو پریودی رابطه نداشته باش باعث عفونته هم خودت هم هم ...

یعنی باردار نیستم مطمئنا؟

نه نیستی در ضمن دم به دیقه اورژانسی نخور خیلی ضرر داره بدن داغون میکنه

حتما عزیزم ممنونم

بله حرف شما درسته  منظورم در جواب حرفی بود ک زدین ک نمی‌ذارم از دوکیلومتریم کسی رد بشه

اونو من نگفتم یکی دیگه گفت. من فک کردم‌ جواب حرف منو دادی ریپلای کردم 😂کلا اشتباه شد. نه من میزارم از کنارم رد شه بابا بغلشم میکنم بوسم میکنم ادامشم بگم 😂😂

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه
ولی خود قرص اورژانسی هم پریودتو بهم میریزه و زیاد ربطی به بارداری نداره

یعنی اندفعه کی دوباره پریود میشم؟

2706