2752
2734
عنوان

خانم های متاهل فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 72 پست
یعنی باردار نیستم؟

نه نیستی در ضمن دم به دیقه اورژانسی نخور خیلی ضرر داره بدن داغون میکنه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
میدونستی قرص اورژانسی در سال بیشتر از دو بار خوردنش چقد ضرر دارع؟؟

نه والا نمیدونستم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کمر به نابودی رحمت بستی قشنگ😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ی سوال... چطوری تو پریودی رابطه داشتی؟؟؟  اگربچه توپریودی تشکیل بشه میگن خارج ازرحم میشه بعدشم ...

اشتباه کردم واقعا

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

باردار نیستی بخاطر قرصاس

ولی دیگه اینجوری خودتو نابود نکن 

اولا اینهمه قرص خوب نیست بعدم تو پریود واقعا خوب نیست رابطه هم عفونت ممکنه بگیرید جفتتون هم داغون میشی 

بعد اینکه تو پریود فکر نکنم نیاز به قرص باشه حامله بشی درصدش خیلی خیلی کمه شاید یک در صد

🥀🌈
تو پریودی چطوری رابطع دارین من حتی نمیزارم از ده کیلو متریم کسی رد بشه😬🥺

وا 

شما دیگه از اون ور بوم افتادی 

ی امر عادی هست چرا باید خودتو از دیگران دور کنی 

البته کار اسی هم درست نیست

هورمونات ریخته بهم چیکااار کردی باخودت🙁🙁🙁

کی یعنی پریود میشم باز؟؟!😩

والا من گیج شدم چه برسه به بدنت بهم ریخته هورمونات قرص اورژانسی اسم روشه نه که دم به دم بخوری

ای وای من😩

حالا اندفعه کی پریود میشم یعنی؟

وا  شما دیگه از اون ور بوم افتادی  ی امر عادی هست چرا باید خودتو از دیگران دور کنی  ...

آخه تو پریودی هم از نظر بژشکی هم شرعی درست نیس رابطه داشتن. تازه روزای اول دوم آدم کلا بدنش یجوری انگار زخمیه. شایدم. من اونجوریم

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه
2706