2737
2739
من هنوز فرم انگشتاشو رنگه پوستو لبخندش جلو چشممه  خدا نصیب نکنه

اخی باید سعی کنی یادت نیاری میدونی من اصلا اعتقاد نداشتم و حتی دیده بودم میگفتم توهمه تا این که پدر و داداشمم دیدن و مطمئن شدیم ولی در عجبم چرا خدا اجازه ورود میده مگه قدرتی بالاتر از قدرت خدا هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باشه عزیزم ،  فردا همش میخونم ،    چون من دیدم اعلائم موجودات ماوایی تو خونمون هست ...

بله خوندم 

اگر متوجه شدی هستن  تا پررو نشدن  هر روز با صدای بلند  سوره بقررو بزار  اذان اقامه نمازتونو بلند بگید هر وعده نمازتونو سعی کنید تو یه اتاق بخونید مثلا شما اتاق خواب همسرت پزیرایی بچه هات تو اتاقه خودشون خیلی تاثیر داره 

موقع خواب ایت الکرسی  

بعد مو قع خواب مدام چندین مرتبه بگید یا فاطمه بنت محمد رسول الله خیلی دور میکنه و خواب رحتری دارید بختک نمی افته

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
توروخدا این پروفت عوض کن قلبم اومد تو دهنم 😂😂 من خواب ببینم فوشت میدم ها😂😂

بابا یه خورده شجاع بلشید خدائیش ترسناک نیست

حیف اگه نی نی یار اون ۲تای دیگه رو تائید میکرد سایت چندتا کشته و سکته ای و سقط به جا میزاشت😅😂

والا آخه چرا انقدر ترسوئین عکس به ای جیگری میخوای برم اون تا رو سرچ کنم پیدا کنم بفرستم ببینی ترسناک جیه🤣

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
بابا یه خورده شجاع بلشید خدائیش ترسناک نیست حیف اگه نی نی یار اون ۲تای دیگه رو تائید میکرد سایت چند ...

نه بچم می‌ترسه ترسو ب دنیا میاد😂😂

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
2740
نه وجود داره من خودم دیدم ک میگم کم هم نبودن والا ولی کرم از خود ادمه یا با طلسم وگرنه اونا کاری ند ...

خودتون جلوی چشم خودتون دیدید؟

علامه طباطبایی میفرماید:
تشبيهی كه در آيه شريفه آمده مردم عقيده‏ای فاسد دارند و آن اين است كه ديوانگان در اثر آزار جن، ديوانه میشوند و چنين گفتاری از قرآن كريم هيچ عيبی ندارد برای اين كه صرفا خواسته است رباخوار را تشبيه به جن ‏زده كند.
و اما اين كه جن ‏زدگی اعتقاد درستی است يا نادرست؟
 پس حقيقت معنای آيه اين است كه رفتار اين رباخواران، همانند رفتار ديوانگانی است كه شما مردم معتقديد در اثر آزار جن ديوانه شده ‏اند
 و اما آيا اين اعتقاد درست است يا نادرست؟
بايد گفت: اعتقادی است نادرست و محال غير ممكن برای اين كه خدای تعالی عادل‏تر از آن است كه شيطان را بر عقل بنده مؤمنش مسلط فرمايد.

راهنمای تشخیصی دی‌اس‌ام-۵
نشان میدهد که ممکن است دربعضی فرهنگها، تغییر شخصیت افراد بر اثر عارضهٔ اختلال چند شخصیتی به عنوان تسخیرشدگی توسط شیاطین شناخته شود.
باور به مسخر شدن توسط شیطان این نگرانی را ایجاد کرده که ممکن است دسترسی بعضی بیماران روانی به خدمات درمانی به دلیل این نوع اعتقادات محدود شود.
به گفته محققان، برخی از بیماران روانی به‌خصوص افرادی که از بیماری شیزوفرنی رنج می‌برند از وجود جن‌ها یا وارد شدن آن‌ها به بدنشان سخن می‌گویند و بیشتر توهمات خود را به این موجودات نسبت می‌دهند. بر این اساس، برخی دانشمندان و محققان بر این نکته تاکید دارند که در بسیاری از فرهنگها جن‌زدگی نوعی بیماری روانی محسوب میشود و به جای جنگیر یا احضارکننده روح بهتر است به روان‌شناس مراجعه شود.
به گفته آنها، افرادی که از برخی بیماریهای روانی رنج میبرند موجوداتی را تحت عنوان جن میبینند که فکر میکنند بر وجود آن‌ها نفوذ میکنند و با کنترل رفتار و عقل به آنها یا دیگران آسیب میرسانند.
در مطالعه‌ای که رابطه بین نفوذ جن و بیماری روانی مد نظر بود 105 مقاله شامل 47 مورد بررسی شد
در این بررسی 66 درصد موارد از بیماری و مشکلات روانی رنج میبردند.
حدود نیمی از موارد به بیماری شیزوفرنی مبتلا بودند و سایرین نیز درگیر برخی از مشکلات روانی و عصبی بودند.
برخی از این محققین بر این باور هستند که تصور این افراد از جن درمان آنها را تحت‌الشعاع قرار میدهد و سبب میشود حتی پس از تشخیص بیماری روانی یا عصبی، بیمار به پزشک مراجعه نکند یا همکاری لازم را برای بهبود خود انجام ندهد.
وقتی فرد دچار علائم جن زدگی میشود، در ابتدا او را نزد پزشک روان شناس میبرند و در برخی موارد با انجام اسکنهای مغزی و آزمایشهای متعدد ریشه چنین رفتاری با مشکلات روحی و روانی همچون بیماری شیزوفرنی مرتبط میشود و میتوان باجلسات مشاوره و مصرف دارو این بیماری را مهار کرد.
هر اتفاقی توضیحی دارد 

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
نه وجود داره من خودم دیدم ک میگم کم هم نبودن والا ولی کرم از خود ادمه یا با طلسم وگرنه اونا کاری ند ...

یه دسته هورمون هستن که بهشون میگیم هورمونهای توهم زا، یکی از قسمتهای مغز مسئول ترشحش هست.
 این هورمونها گاهی طبیعی ترشح میشن به میزان کم گاهی با تلقین فرد به خودش بیشتر ترشح میشه، به این شکل که تنهاست شرایط ترشح این هورمون مهیا هست فرد به صورت مکرر به خودش تلقین میکنه که شاید چیزی دیگه ای هم اونجاست و این دست از تلقینها باعث ترشح شدید این هورمونهای توهم زا میشه و کافیه همونموقع یک صدای تصادفی بیاد...
مثلا صدای چکه کردن آب یا صدای رد شدن ماشین از خیابون، یا هر صدای دیگه ای...
 اینجاست که فرد فکر میکنه زوزه یا سایه یه موجود نامریی رو شنیده !
 این هورمونهای توهم زا خیلی قوی هستن اگه شرایط رو برای خودتون مهیا کنید اون قدر ترشح میشن که درخت جلوی شما شروع به سخن گفتن میکنه!
هر چیزی که باعث شه مغز تحریک شه باعث میشه هورمونهای توهم زا ترشح کنه.
اگر زیاد این هورمونها ترشح بشه  قسمت دیگه خودآگاه مغز تقریبا از کار میافته...
 از تعادل روانی نرمال خارج میشن مثل کسانی که میگویند جن زده هستند!
در واقع جنی درکار نیست ترشح زیاد این هورمونها یا اختلالات روانی باعث برهم خوردن تعادل رفتاری و فیزیکی این اشخاص شده

خب چیکار کردین دائمی رفتن؟ به من گفته بودن طلسم و لباسی که طلسم شده بود هم تشریح کرد و درست بود ولی ...

منم ارتباط چشمی برام سخته البته با آقایون نامحرم.این ربطی داره؟

خورشیدی در جان تو پنهان است،دریا از یاد تو پریشان است،عاشق شو زیرا عاشق انسان است
مامانم خودش در قابلمه رو برداشت آبی که به اون زلالی بود گل آلوده گل آلود بود انگار یکی عمدی برده بود ...

چه جالب واسه ماهم سال 84تقریبا همین روزها بود این اتفاقات افتاد

ای شیعه تورا چه غم زطوفان بلا 🍀☘️جایی که سفینة النجاة هست حسین🥀🌹

عزیزم ناراحت نشی حتی اگه مامانتم فرشته بوده باز وابستگی زیاد بعد ازدواج خیلی آزار دهنده هست و باعث حساس شدن زن میشه 

خودم تجربش کردم با اینکه مادرشوهرم فرشتس ولی دوست نداشتم دیگه شوهرم بره پیشش از بس زنگ زنگ زنگ

2706