2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون پست اول استارتر یا بقیه پستاش اون پایین که چهار تا علامت هست مثل لایک و ریپلای بین گزینه رپیلای ...

میزنه خطا

[خُدا‌‌رو‌چه‌دیدی‌شایَد‌از‌جایی‌که‌فِکرشو‌نمیکنی‌ جوری‌کارات‌رَدیف‌شه‌که‌اندازه‌یِ‌هَمه‌ی‌زِندگیت‌شاد‌بِشی!♥️🌱]
2742

لایک

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم... وز جان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم... من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران... اول به دام آرم تورا وانگه گرفتارت شوم❤️              از تاریخ ۲۰ آذر کاربری دست دو نفره یکیمون مجرده اون یکی نیمه متاهل(عقده)😂 شهریور 14۰۲👈 دارم از نامزدم جدا میشم💔 شاید ی روزی درموردش تاپیک زدم😔
@نی_نی_یار_شب ‍

ای بابا 

تیتر تاپیک را نخوندین شما ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

مامانم خودش در قابلمه رو برداشت آبی که به اون زلالی بود گل آلوده گل آلود بود انگار یکی عمدی برده بود و توش خاک ریخته بود به مامانم گفت خودت دستتو ببر تو این آب هرچی به دستت میاد بردار بذار رو این پارچه مامانم دست برد تو آب اول دو سه تا سنجاق قفلی درآورد چند تا تیکه سنگ و بعدشم یه قفل حدودا بزرگ از توی قابلمه درآورد و گذاشت رو پارچه هممون داشتیم شاخ درمی‌آوریم آخه امکان نداشت ظرف و خود مامانم آب کرده بود تمیز بود خودش برده بود گذاشته بود تو انباری خودشم ٱورده بود نه رو هم همینطور برامون ترسناک و عجیب بود که چرا اینجوری شده

بگو تا نی نی یار تگ نکردن🥴

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2706