2733
2739
شما چی دیدی  من وقتی پیداشون میشه حالتم عصبی و بی قررار میشم دل اشوب میشم  انگار از تمامه ...

چهرشو بدنشو و حرکتشو وحشتناک بود 

من هم بی قرار میشم دل اشوب و ترس شدید از ارتباط با دیگران حتی نزدیکانم 

عزیزم اونا تو یه بعد دیگه زندگی میکنن و اگر اینکه شما حسشون میکنی و متوجهشون میشی یعنی وزود پیدا کردن اونا به بعد ما که همینطوری اتفاق نمیفته یا خودت اجازه ورود میدی یا یکی دیگه وارد میکنه به زندگیت ولی من خسته شدم ۲ سال بود راحت شده بودم میفهمم دوباره میان انگار مقطعی دور شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ...؟!😅 نمیدونید چقدر حال میده لذت میده آدرنالین خون آدم میره بالا یکبار امتحان کنید. من جنگیرو ...

توروخدا این پروفت عوض کن قلبم اومد تو دهنم 😂😂 من خواب ببینم فوشت میدم ها😂😂

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
2742
نه سعید والکوور معروفه خیای باحاله برن گوگل پیج اینستاش یا یوتیوب..یادمه ی کلیپ ک هیچجا نبودش پیدا ک ...

عه اتفاقا منم الان داشتم به یه کاربر همینو میگفتم

یه شب با هندزفری و تو تاریکی جنگیرو میدیدم

میگفتم آخ جی میشد منم اینجوری میشدم همه ازم میترسیدن کارایی میکردم که از دست هیچ بنی بشری بر نیاد دنیارو به هم میریزم 🤣🤣🤣

ولی جدا از شوخی چیزی به اسم جنزدگی و تسخیر مطلقا وجود نداره و این فیلمها چرت و پرتی بیش نیست

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
چهرشو بدنشو و حرکتشو وحشتناک بود  من هم بی قرار میشم دل اشوب و ترس شدید از ارتباط با دیگران حت ...

اومدن سراغت کیا😶😶

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
اون قفل نشون میده که جوری طلسمت کردن که مثل این قفل که باز نمیشه از این طلسم هم به راحتی نجات پیدا ن ...

اخه اون مادرت رو از كجا ميشناخت رفت قبرستون دعا رو اورد بعد اومد خونتون؟؟ 

آمين شود هر آنچه ميپنداري🕊Everyting will be Ok
2740
ینی تاثیر داره؟😟

• دفع بلا
  • مصونیت از چشم زخم
  • در امان بودن از سحر و جادو
  • دور کردن اجنه کافر از دارنده حرز
  • افزایش برکت در رزق و روزی
  • گشایش در امور و کار
  • کسب نمودن مقام، احترام و عزت
  • پیروزی در برابر دشمنان
  • دفع وحشت از تنهایی
  • براورده شدن حاجت‌های مشروع فرد
  • ازبین بردن خطر خیانت به دارنده حرز
  • عدم تهدید بزرگی و اقتدار شخص (حفظ قدرت)
  • دفع مسخ و تغییر خلقت
  • دوری از خطر تشنگی به شخص
  • عدم احتیاج به غیر از خداوند
  • تسهیل شدن مصائب و مشکلات
  • تقویت روابط درون خانوادگی
  • جذب اشخاص صالح به سمت صاحب حرز
  • دفع نمودن اشخاص بدکار و شرور از زندگی
  • انداختن ترس صاحب حرز در دل ستمکاران
  • آشکار شدن دست افرادی که پشت سر صاحب حرز غیبت نموده‌اند
  • مورد شفقت و دلسوزی و عشق واقع گردیدن دیگر خاصیت حرز امام جواد (ع) است
مامانم مشخص بود که ترسیده صداش میلرزید به خانومه گفت خب اینا یعنی چی چی ازم میخوای من از این کارا چی ...

من این مراسم رو دیدم البته نه به این شکل

بهش میگن تاس و تاجمان 

آن خط سوم منم...

اسی من قصد توهین ندارم ومنظورم مادر شما نیست ولی من از مادرایی که زیاد بعد ازدواج دست از سر پسرشون برنمیدارن خوشم نمیاد چون مادرشوهر خودم اینجوری بود تا شوهرم بهم محبت میکرد دعوایی مینداخت که بیا ببین هیچوقت حلالش نمیکنم

اول اینکه پروفایل برا خودمه برندارید مرسی بعد از کلی گشتن به اصرار با شوهرم رفتیم تا اون طوطی که دوست داشتم بخریم خیلی خوشحال بودم اونروز یادمه صاحبش گفت چون دوسش داری بهت میدم چون میدونم خیلی علاقه داری بهش قول دادم خیلی مواظبش باشم بیشتر از چشمام اومدم خونه از خوشحالی خوابم نبرد اونروز روز ها گذشت ما بیشتر وابسته هم شدیم خیلی دوسش داشتم به داشتنش مغرور بودم تو شهر غربت رفیق تنهایی هام بود باهم بازی میکردیم قایم موشک و💔باهم میخوابیدیم شبا چندبار بیدار میشدم ببینم جاش خوبه سردش نباشه بخاری زیاد نباشه گرمش بشه اذیت بشه تا یکم بی‌حال میشد یروز کل دنیا رو سرم خراب میشد که جگر گوشه من چشه من خونه تمیز میکردم اون برام آواز میخوند من آشپزی میکردم برام آواز میخوند من آرایش میکردم اون روی شونم سر به سرم میزاشت گاهی از دستش عاصی میشدم ولی بازم شیرین بود اذیت هاش تا اینکه اونروز شوم رسید بنا به دلایلی که بهم ریخت فکرم اون پر زد رفت چقدر گریه کردم دنبالش گشتم الان بیشتر از ۴۰روزه رفته ولی من نمیتونم فراموش کنم شب روزم گریس من واقعا بدون اون مریضم اون برای من پرنده نبود عضوی از قلبم بود من واقعا نمیبخشم اونی که باعث شد بره💔😔هرروز از خدا میخوام برگرده خدا میشه یروز اونی که پیداش کرده زنگ بزنه بگه دلم به رحم اومد بیا پسش بدم بهت تموم اینارو با اشک نوشتم :)💔من یه دیوونه دلتنگم کاربری موفرفری سایت سابق 
چهرشو بدنشو و حرکتشو وحشتناک بود  من هم بی قرار میشم دل اشوب و ترس شدید از ارتباط با دیگران حت ...

منم بعد از دوسالونیم که نبودن چن وقت پیش یه چشمه خودشون نشون دادن 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
هیچ وقت دوست ندارم به کسی یا چیزی به این اندازه وابسته بشم چون دیدم مامانم داشت آب میشد و از سر بی ک ...

من درد بی کسی کشیدم کاملا درک می کنم منم خیلی وابسته بچه هام هستم دعا کن این وابستگیم کم بشه خیلی اذیت میشم 

من هنوز فرم انگشتاشو رنگه پوستو لبخندش جلو چشممه 

خدا نصیب نکنه 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
2706