2752
2734

مامانم مشخص بود که ترسیده صداش میلرزید به خانومه گفت خب اینا یعنی چی چی ازم میخوای من از این کارا چیزی متوجه نمیشم هرچی هست و نیست خودت برام رک بگو برگشت گفت رک بخوام بگم این نخ که سالم بود و خودت با دستای خودت گذاشتی لای این روسری و الان میبینی گره خورده نشون میده یکی داره گره میندازه توکارت تو زندگیت یکی که چشم نداره خوشیتو ببینه اونقدری این کینه اش عمیقه که همونجور که نتونستی یه گره از گره های این نه رو باز کنی نمیتونی از بلاهایی که اون آدم به سرت میاره هم نجات پیدا کنی مثل این گره های پشت هم بلا هم برات میاد پشت سر هم

من حس میکنم که گاهی کاربرها از اینکه بقیه را اذیت کنند لذت زیادی میبرن .یک جماعت مخاطب داره این تاپی ...

دقیقا همینه.مثه اون تاپیکه پزشک قانونی.ینی ما زجه میزدیم خواهش میکردیم توروخدا گزارش نزنین هزار نفر مخاطب داره.باز یه عده زباله گزارش میزدن

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من حس میکنم که گاهی کاربرها از اینکه بقیه را اذیت کنند لذت زیادی میبرن .یک جماعت مخاطب داره این تاپی ...

کاش نی نی یار جای ترکوندن تاپیک ... اون کاربرایی که الکی تگش میکنن رو بترکونه 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

مامان منم میگ یه سری هم همچین خانومایی امده بودن محل ما میگ کف دست منو نگا کرد گفت دوتا دختر داری میگ گفتم یدونم پسردارم میگ گفت نه دوتا دختر که دختر واقعا راست میگفت مامانم میخاست امتحانش کنه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام گرانبها جونم تا اسی بقیه اشو بذاره ی چیز بگم.ی تایپک زده بودی مردان هرمس،من دوبار تو نی نی سایت به همچنین مردایی برخوردم و تو خصوصی ام به قصد کمک مثلا البته بهم پیام دادن ک حس خوبی بهشون نداشتم و لغو دوستی زدم.خیلی حس بدی نسبت به اینجور آقایون دارم

میگم من خیلی ترسوم ولی اومدم تو تاپیک بنظرتون خود آزاری ندارم ؟😬😬

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
عه در مورد چی بود جالب بود ؟

خعیلییییی جالب بود.یه خانمی بخش پزشک قانونی کار میکرد از اتفاقای جالب و ترسناکو خیجان انگیزو غمگینش میگفت

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
2706