2737
2734
 یه پسره جریان و ماجراهای ترسناک رو پیگیری میکنه و کلیپای واقعی از ارواح و اینا تو هر کلیپش نشو ...

😫😫😫😫ندیده سکته کردم

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الانکه خوبه بنده خدا ولی اثر فشار عصبی شدیدی که بهش وارد شد هنوزم همراهشه 😓دعایی که خواهرم پیدا کرد ...

کاش با کمک اون زن طلسم رو باطل میکردین شاید بتونه یا کسیو بشناسه ک بتونه

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
الانکه خوبه بنده خدا ولی اثر فشار عصبی شدیدی که بهش وارد شد هنوزم همراهشه 😓دعایی که خواهرم پیدا کرد ...

زنه نگفت طلسم رو چطور باطل کنید از داداشت خبر نداری

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
خب چیکار کردین دائمی رفتن؟ به من گفته بودن طلسم و لباسی که طلسم شده بود هم تشریح کرد و درست بود ولی ...

شما چی دیدی 

من وقتی پیداشون میشه حالتم عصبی و بی قررار میشم دل اشوب میشم  انگار از تمامه انرژی من تغذیه میکنن بی انرژی  بی خواب 

برا ما طلسم  نیست

انگار تو خونمون زندگی میکنن اون چیزی که دستمون اومده اینه یه خانواده داره زندگی میکنه که کاری بهمون نداره ولی یکی از اینا که انگار پسره شروره و اون اذیت داره  ببین دقیقش خیلی زیاده 

شاید گفتنش اینجا کسی باور نکنه 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
2740
تا چندسال مامانم راهش نمیداد دلش خیلی شکسته بود بعدشم که با واسطه آشتی کردن مثل سابق بهش وابستگی ندا ...

خودت چندسالته ازدواج کردی

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
باید برم پیج اینارو ببینم ارزش دیدن دارن یا چرت و پرت و سرکارین؟ آخه تو یوتیوب هرچی میبینم ساختگین

نه سعید والکوور معروفه خیای باحاله برن گوگل پیج اینستاش یا یوتیوب..یادمه ی کلیپ ک هیچجا نبودش پیدا کرده بود ازجلسات سازمان ایلومیناتی..خیلی پسر نترسیه میگه ارزو دارم به روز جن زده شم😐

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
به بازوی مامانت حرز کبیرامام جواد ببندید 

ینی تاثیر داره؟😟

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 
زنه نگفت طلسم رو چطور باطل کنید از داداشت خبر نداری

نه نگفت حس میکنم چون طلا رو ندادیم کاری نکرد، الان رفت و آمد داریم حس میکنم کسی که اینکار رو کرده به هدفش رسید و دیگه طلسم و تازه نکرد که بعد مدتها دوباره مامانم تونست داداشم و ببخشه و رفت وآمد کنن

2706