2752
2734
من هنوز داغ پزشکی قانونی رو دلم مونده  نتونستم بخونمش 💔

آره بخدا منم

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون قفل نشون میده که جوری طلسمت کردن که مثل این قفل که باز نمیشه از این طلسم هم به راحتی نجات پیدا نکنی، این خاک رس و اون دعایی که همراه اینا توی این پارچه بود یعنی کسی که دعات کرده آدم واردی بوده که دعا رو برده تو یه قبرستون دفن کرده ایم دعا رو من از توی قبرستون آوردم دعاش رو باز کن بخون خداشاهده دعا رو باز کردیم خوندیم اسم مامانم و داداش بزرگم تو دعا نوشته بود😭

سلام گرانبها جونم تا اسی بقیه اشو بذاره ی چیز بگم.ی تایپک زده بودی مردان هرمس،من دوبار تو نی نی سایت ...

سلام عزیزم 🥰

خیلی خوبه که تشخیص بدی ازشون در امان باشی 🤗🤗

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من هنوز داغ پزشکی قانونی رو دلم مونده  نتونستم بخونمش 💔

من تا تهش بودم تاپیک قشنگی بود 

یه بارم یه خانومی غسال بودن اونم تاپیکش قشنگ بود اخر همینکارو کردن

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706