2737
2739
عنوان

سیاست و مهارت های حفظ زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2637 بازدید | 141 پست

من یکی از راهکارام این بود ک همیشه وقتی دعوا میشد با اینکه گاهی همسرم مقصر بود اما من سکوت میکردم شاید الان خیلیا بگن همون موقع باید از خودت دفاع میکردی اماگاهی سکوت خیلی بهتره ت حین جروبحث

چون بعدش ک اعصبانیت جفتمون فروکش میکرد روز بعدش ک حالمون خوب بود رک و پوست کنده دلیل ناراحتیمو بیان میکردم و با دلیل براش توضیح میدادم ک حق با من بوده ن با دعوا بلکه با ارامش

کم کم این پروسه بعد یه مدت واسه شوهرمم جا افتاد ک بحث الکیه و باید سکوت کرد گاهی تا ب ارامش رسید و بعد مشکلو حل کرد

الان بعد تاقریبا ۳ سال زندگی(میدونم تازه اول راهم ولی میگن تا اولشی همه چیتو اوکی کن ک بعد عادت نشه)خداروشکر شاید ما یک سال اول بحث شدید داشتیم الان بعد سه یا چهار ماه شایدم بیشتر ممکنه بحثی وجود داشته باشه ک اونم گاهی بخاطر تفاوت نظرو سلیقه هاست ک شدید نیست و با گفت و گو حل میشه

البته اینم بگم ک اول بشناسید همو بعد سعی کنید مطابق با شناختتون سیاست ب خرج بدین

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
من یکی از راهکارام این بود ک همیشه وقتی دعوا میشد با اینکه گاهی همسرم مقصر بود اما من سکوت میکردم شا ...

ولی خب من سکوت میکنم تو جرک بحث ها فرداش هم بیام حرف بزنم شوهرم میگه اونقضیه تموم شد بسه!

وقتی هم که جواب میدم دعوا شدیدترمیشع😕

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا🤣🤣🤣🤣👌🏻 من ی مدت تو کانال خانم قری خوندم توجیب شوهرت ی نوشته عاشقانه بزارین،که بعدا بببن ...

منم این کار رو یه بار انجام دادم وقتی اومد خونه حس کردم خیلی با محبت داره رفتار می کنه هیچی نگفتم دیگه.. 

بعد یه مدت داشتم کیف پولش رو مرتب می کردم دیدم نوشته منو گذاشته پیش کارت های عابرش.. فهمیدم چقدر خوشحال شده و نگهش داشته.. 

من گاهی وقتی سرکاره بهش زنگ می زنم یه دیالوگ دقیقا اینطوری بهش میگم.. 

الو سلام، حالت خوبه؟ ... مرسی خوبم تو خوبی ؟ 

ممنون. ببین زنگ زدم بگم خیلی دوستتت دارماااااا. می دونی که.. 

میگه چی شده پول میخوای ؟ 😁

میگم خیر آقا گفتم یه لحظه حس کردم خیلی دوستت دارم گفتم زنگ بزنم بگم بهت.. کاری نداری؟ خدافظ

😄😄

2728

یکی دیگ اینکه هیچوقت ب مادر و پدر و خانواده درجه ۱ همسرتون توهین نکنید و جلوهمسرتون ب هیچ وجه شکایت نکنید یا خودتون حلش کنید یا چیزی جلوی همسر نگید

ب چند دلیل

۱همسرتون طبیعتا طرف خانوادشو میگیره(متاسفانه طبیعتشون اینجوریه شاید اولش اینجور نباشه اما اگ هی تکرار بشه ممکنه ک بوجود بیاد اون حس بازم‌میگم باید طرفتو بشناسی)

۲ممکنه بخاطر شما با خانوادش بحثش بشه ک اصلا قشنگ نیست

۳ممکنه با شما لج بیوفته و باعث ناراحتی بینتون و خدایی نکرده بحث بلند بالایی بشه

همیشه سعی کنید از خوبیاشون جلو همسر بگید اگ خدایی نکرده روزی از کاری ناراحت شدید بتونید بیان کنید ک مثلا من اینجای کار مادرجون یا فلانی ناراحتم کرده کاش یه جور دیگه بیان میکردنیا حالا هرچی بازم با لحنی ک اوکی باشه

اینجوری شوهرتون بخاطر اینکه شما همیشه تعریف کردین از خوبیاشون ب مادرشون گلایه کن ک مثلا اینکارو دیگ تکرار نکنید یا حالا هرچی

پس اگ شوهرتو با چرب زبونی و بقول خودمون دلبری  رام کنیم تا اخرش همینجوریه

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
درسته عزیزم.. چه عالی که راه حل رو پیدا کردی .  خوشبخت باشید 🌹🌹

مرسی عزیزم

ولی خب من سکوت میکنم تو جرک بحث ها فرداش هم بیام حرف بزنم شوهرم میگه اونقضیه تموم شد بسه! وقتی هم ک ...

گفتم منم باید شناخت داشته باشی

مثلا شوهرشما اینجوری میگه شما سعی کنید همون روز با لیوان شربت خنک بعد بحثتون حداقل یک الا دو ساعت ک گذشت بیان کنید ب فرداش نندازینش

نمیدونم واقعیتش هرکس شرایطش فرق میکنه برمیگرده ب شناختب ک از همسر دارید

منم این کار رو یه بار انجام دادم وقتی اومد خونه حس کردم خیلی با محبت داره رفتار می کنه هیچی نگفتم دی ...

خوشبخت شاد باشید همیشه

منم یادمه اون اوایل این زنگ زدن انجام میدادم ولی خیلی وقته دیگه نه!

الان برام تجدیدخاطره شد بازم انجامش بدم

من هروقت نی نی سایت بیام ب تاپیک سرمیزنم نکات جالب وتجربه های ثابت شده رو اصافه کن 🌹🌹شبتون بخیر

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2740
خوشبخت شاد باشید همیشه منم یادمه اون اوایل این زنگ زدن انجام میدادم ولی خیلی وقته دیگه نه! الان بر ...

قربونت برم عزیزی.. 

حتما. 

هر وقت فرصت کنم سر میزنم و نکته ای باشه اضافه می کنم.‌

😂😂😂😂 خدا نکنه عزیزم.  معلومه خودت خانم عاقلی هستی و حواست به زندگیت هست..  در مورد ...

ممنونم از تعریفت😌😂ولی همسرم میدونه ک وقتی اونا میان من ناراحتم خیلی وقتام بهش گفتم اونم میک اخ چیکارشون کنم پس نمیتونم چیزی بهشون بگم. ینی نباید ب همسرم میگفتنم؟؟ 

متأهل و متعهد ب چشاش😍برای  مامان شدنم ی صلوات میفرستی؟ 😔ممنونم😁❤
فقط فک میکنم زمان میخاد تا بهتر بشه این اخلاقهمسر فقط خودم گذاشتم جات واقعا سختم شد!

اره بخدا دیگ اعصاب برا ادم نمیمونه

متأهل و متعهد ب چشاش😍برای  مامان شدنم ی صلوات میفرستی؟ 😔ممنونم😁❤

مامانم همیشه پشت بابامه با این که گاهی دعوا دارن ولی ما اگه یه بار تو دعوا پشتش در بیایم سریع بهمون تذکر میده که حق نداری پشت من در بیای ما دعوامون به خودمون مربوطه دخالت نکن و ما اگه چیزی ب بابام‌بگیم بهمون میگه نبینم دیگه با بابات بد حرف بزنیا ‌.. همیشه از بابام تشکر و قدر دانی میکنه وقتی از سر کار میاد بابام چایی امادس جای خابش تمیز و مرتبه خونه جمع و جور و ساکته بابام‌میاد خونه ناهارشو میخوره و تو سکوت استراحت میکنه مامانم وقتی میبینه بابام خستس اصلا مهمونی نمیده و یا ما اونجاییم میگه مادر برید خونتون استراحت کنید بابات خستس بخابه ی کم خلاصه بگم که اولویتش بابامه و خیلی هم بهش احترام میذاره منم از مادرم یاد گرفتم هم بابام جونشم واسه مامانم میده هم شوهرم واسه من 

2706