2737
2739
عنوان

سیاست و مهارت های حفظ زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2652 بازدید | 141 پست
دقیقا ما مشکل دارا میایم که😂😅 مثلا از تجربه ها استفاده کنیم

منو همسرم مشکلی نداریم ینی اگ ی دعوایم بشه من خودم بش فکر میکنم میگم کجاش خطا کردم دیگ درستش میکنم اما اینو ی ساله باهاش درگیرم نتونستم هیچ کاری کنم متاسفانه😒🥺

متأهل و متعهد ب چشاش😍برای  مامان شدنم ی صلوات میفرستی؟ 😔ممنونم😁❤
من خیلی بی سیاستم ولی ی نکته که ازکارای بابام فهمیدم تعریف میکنم: مامانم چندروز بود بهش میگفت باغچ ...

😂😂😂😂

ان شاالله که همیشه سایه شون بالا سرتون باشه. 

بله پدرت درست میگه. آقایون عاشق تعریف کردن هستن ، اون که بد ذات باشه از تعریف ها سو استفاده می کنه و فک می کنه که چه لطفی داره می کنه وگرنه در حالت عادی آقایون دوست دارن کارشون دیده بشه تا بیشتر کارهایی مثل اون انجام بدن.. 

مثلا گاهی که من میوه میارم تا بخوریم و می بینم همسرم از من تشکر نکرد، میگم دستت درد نکنه که اینا رو واسه خونه خریدی ، اونم میگه نوش جونت و بابت اینکه من میوه ها رو آوردم تشکر می کنه... 

قبلا عادت به تشکر نداشت آروم آروم بهش یاد دادم ، مثلا میگفت یه لیوان آب بیار می‌بردم جلوش میخواست بگیره لیوان رو ول نمی کردم ، با خنده میگفتم چی یادت رفته؟ اونم میگفت باشه بده دستت... تا بگه درد نکنه من لیوان رو داده بودم بهش بعد میگفت دستت بشکنه و می خندید ، منم ناراحت نمی شدم و به شوخی باهاش ادامه میدادم که چی گفتی، گردنش رو میگرفتم زود بگو ببخشید ، بگو دستت درد نکنه..... 😅😅😅

بعد اون میگفت باشه بابا دستت بشکنه تهش منم می گفتم خواهش می کنم سرت بشکنه ... 

آروم آروم عادت کرد 🤪😊

یا گاهی چیزی می خواد و من حوصله بلند شدن ندارم میگم باید آهنگ بخونی و یا تشویقم کنی تا زمانی که از جام بلند بشم برم و بیارم ... هر جا آهنگ یا تعریف هاتو قطع کنی من همون جا وایمیسم 😂😂😂

مجبوره هی بگه خوشگل منه، فرشته

عزیز منه فرشته

عشق منه فرشته 

تا من با رقص برم براش بیارم .. یه موقع هایی تا برسم دم یخچال ببینم دیگه نمیخونه با شکلم وایمیسم 😅😅

و یه وقت عجله داره تند تند میخونه و منم میدوم انجام میدم 😂😂😂

اینجوری بهش تعریف کردن از من رو یاد میدم..

و یه تنوعی هم توی زندگیمون شده و لحظاتی رو خندیدیم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو همسرم مشکلی نداریم ینی اگ ی دعوایم بشه من خودم بش فکر میکنم میگم کجاش خطا کردم دیگ درستش میکنم ا ...

فقط فک میکنم زمان میخاد تا بهتر بشه این اخلاقهمسر

فقط خودم گذاشتم جات واقعا سختم شد!

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
خیلی ممنونم ک جوابمونو میدی واقعا مرسی😍اما من خودم تا خرخر تو مشکلم چیزی برا ارائه ندارم🤣

😂😂😂😂

خدا نکنه عزیزم. 

معلومه خودت خانم عاقلی هستی و حواست به زندگیت هست.. 

در مورد بیرون رفتن به ذهنم رسید که روزهای مناسبتی رو با هم برسد بیرون .. روز تولد، سالگرد ازدواج و... بعد بگو خواهشا این روز برای ماست ، اگه کسی خواست بیاد یه بهانه ای بیار بگو این سری نیاد به جاش فرداش میریم بیرون اونم می بریم... آروم آروم بهانه اوردن رو یاد می گیره .. فقط نباید فک کنه که تو میخوای اونا رو دک کنی.. 

2731
😂😂😂😂 ان شاالله که همیشه سایه شون بالا سرتون باشه.  بله پدرت درست میگه. آقایون عاشق تعریف ...

ممنون همچنین عزیران شما 

وای چ باحال😂😂این قسمت دوم که تعریف کردی

یادم باش منم استفاده کنم🤪

شوهرم برا غذا و اینا تشکرمیکنه منم چیزی براش میبرم تا بوس نکنه🙈منو بهش نمیدم وسیله رو

خودمم که این نصیحت پدرجان اویزه گوشمه ،همیشه تشکر میکنم

مخصوصا موقع خرید خونه و اینجور چیزا

راستی بچه دارین شما؟

شوهرم خیلی اهل قربونن صدقه اینا نیس مخصوصا جلو بچه ها🥲

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

یه کاری که گاهی خودم انجام میدم رو میگم بهتون.. امیدوارم به دردتون بخوره.. 

گاهی که حس می کنم زندگیم دچار روزمرگی شده ، کیک درست می کنم ، ژله و... 

بعد روی میز می چینم، همسرم که از سرکار میاد خونه میگم عزیزم مبارکه.. بعد میگه چی؟ چه مناسبتیه ؟ میگم یعنی یادت نیست؟ 😥😔

از تو انتظار نداشتم.. میگه ببخشید ولی من یادم نیست .. تولد که نیست، سالگرد ازدواجمون هم نیست... بعد نیگم ۱ دقیقه وقت داری فک کنی وگرنه با جارو میزنم سرت .. ( با خنده و شوخی) بعد که پیدا نکرد میگم باشه بابا خودم میگم... امروز نهمین سالگرد اولین بیرون رفتنمونه... حالا الکی 😂😂 

دوباره فردا شب .. دو جفت جوراب خریدم کادو کردم میدم دستش .. تا میگم مبارکه میگه ای خدااا امروز چه روزیه 😂😂😂

میگم امروز نهمین سالگرد اولین بوسیدن منه 😁😁😁

یه شب هم گیر میدم زود کادو منو بده ... مناسبت امروز کادو داره 😂😂😂

یه کاری که گاهی خودم انجام میدم رو میگم بهتون.. امیدوارم به دردتون بخوره..  گاهی که حس می کنم ...

اینم خیلی جالب انگیزه😂👌🏻

وای ازاینم تاحالا استفاده نکردم،برا نزدیک یلدا ایده خوبیه 😁

بعد اوشونم جبران میکنه!؟🤔

اگه انجام بدیم حداقل دوطرفه باش😅😂

ممنون همچنین عزیران شما  وای چ باحال😂😂این قسمت دوم که تعریف کردی یادم باش منم استفاده کنم🤪 ...

خب این تکنیک با رقص وسیله آوردن براش بهانه ای میشه واسه تعریف کردن.. حتی اگه بچه تون بزرگ باشه اونم فک می کنه بازیه و اونم میخونه و دست میزنه .. ولی فضای خونتون رمانتیک میشه.. بعد چون جنبه شوخی داره ، همسرتون مقاومت نمی کنه که انجامش بده.. 

نه عزیزم من بچه ندارم. 

2740
اینم خیلی جالب انگیزه😂👌🏻 وای ازاینم تاحالا استفاده نکردم،برا نزدیک یلدا ایده خوبیه 😁 بعد اوشون ...

😂😂😂😂

دنبال جبرانش نیستم.. فقط میخوام خوش بگذره.. تازه گاهی از لباس زیرهای نو و جوراب های نویی که داره استفاده می کنم.. اونم می فهمه بعد میگه باز جوراب های خودمو کادو کرده بهم میده 🤣🤣🤣

خب این تکنیک با رقص وسیله آوردن براش بهانه ای میشه واسه تعریف کردن.. حتی اگه بچه تون بزرگ باشه اونم ...

مثلا شوهرم گاهی مسخره میرقصه مثلا میخاد مابخندیم بعد بچه ها میخندن میگن مامان بیا بابا دیوونه شده😂😂😂

ولی همراه رقص تعریف کردن نداریم

کلا شوهرم زبونش کنده😬

برام جالب بود بدونم اگه بچه دارین عکس العملشون چیه!

رمز موفقیتم توهین نکردن تحت هر شرایطی به خانواده همسرم بود و زمانی که با من قهر بودن محبتم رو نسبت ب ...

اینو چند روز پیش خوندم. ولی برای هرکس با هر خانواده ای کارساز نیست. 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
رمز موفقیتم توهین نکردن تحت هر شرایطی به خانواده همسرم بود و زمانی که با من قهر بودن محبتم رو نسبت ب ...

واسه شوهر من جواب نمیده چون خانوادش موزین جلوی اون با من خوبن وقتی نیس زهرشونو میریزن و اگه نگم چکار کردن جلو جلو اونا پشت سرم دروغ میگن چون شوهرم گوشیه‌‌‌...خیلی بیشعوووورن

اگه هیچی نگم خیال میکنه حق با اوناس 

بله همین طوره. 

نوی پیام هام گفتم هر تکنیکی روی همه جواب نمیده.. اینا صرفا تجربه شخصیه.. ممکنه روی یکی اثر خوب بزاره، روی یکی هم اثر بد .. کافیه خودتون به تناسب شرایط و زندگیتون ببینید این روش مؤثره یا نه.. 

😂😂😂😂 دنبال جبرانش نیستم.. فقط میخوام خوش بگذره.. تازه گاهی از لباس زیرهای نو و جوراب های نویی ک ...

ای خدا🤣🤣🤣🤣👌🏻

من ی مدت تو کانال خانم قری خوندم توجیب شوهرت ی نوشته عاشقانه بزارین،که بعدا بببنه

من این کارو کردم چندبار ولی شوهرم عکس العمل خاصی نشون نداد منم کلا کنسل کردم😁😅

اره باید امتحان کنی ببینی کدومشون کارآمدتره بنظرمن

2706