2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ب مرور بله علت بیشتر مرگ ومیرا همین مشکل قلبی هس مشگلات قلبی باید سریع درمان ش عزیزم

چند سال طول میکشه که منجر به سکته بشه؟

من تقریبا ۳ سالی هست که میشه گفت اغلب وقتا تپش قلب و اضطراب دارم گاهی تپش قلبم نزدیک ۱۷۰ بوده

والا منم خواب بودم یه دفعه با تپش قلب بالا از خواب بیدار شدم رفتم دکتر نوار قلب گرفت گفت تاکی کاردی فکر کنم ضربانم ۱۵۰ بود حالم خیلی بد بود الانم‌میترسم بخوابم میگم‌نکنه که قلبم مشکل داره

البته قبلا هم تجربه داشتم ولی هر دفعه میترسم 

عاقبت در یک شب از شب های دور🌸کودک من پا به دنیا می نهد🌸آن زمان بر من خدای مهربان🌸نام شورانگیز مادر می نهد🌸🤱
شاید پانیک میشی برو دکتر

آره پنیک میشم یه وقتایی ولی حالتای دیگه شو نداشتم فقظ ضربان قلبم خیلی بالا بود

عاقبت در یک شب از شب های دور🌸کودک من پا به دنیا می نهد🌸آن زمان بر من خدای مهربان🌸نام شورانگیز مادر می نهد🌸🤱