2733
2734
عنوان

لکه های زرد روی پوست تروخدا بیایین

117 بازدید | 29 پست

سلام خانما صبح بخیر

لکه های زرد روی پوستشون داشتین بجز کبودی دلیلش براتون چی بوده

من زرد شده ولی دست میزنم درد نداره خب اگ ضربه باشه درد میکنه دیگ هنگام لمس  مثلا استخر رفتم خوردم زمین زرد شده ولی درد هم داره وقتی بهش دست میزنم اونو مطعنم از ضربه هست یکی روی رانم هست درد نداره میترسم 

خدایا کمکم کندلمو آروم کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معمولا بعد ضربه اگه موریرگی پاره بشه خون وارد بافت پوستی میشه و کبود میشخ اما اگر خون وارد بافت نشه ...

اره ولی خب درد هم داشته باشه برای من یک لکه درد نداره پس 

اون یکی لکه رو مطعنم واس ضربه است تو استخر افتادم

اندازش چقدره و کدوم قسمت بدنتون 

روی ران پام اندازه اش اندازه سکه  این چون درد نداره هنگام دست زدن میترسم

پایین تر از زانو هم هست ک میگم اونو تو استخر افتادم بخاطر ضربه است  این درد هم داره

2740
روی ران پام اندازه اش اندازه سکه  این چون درد نداره هنگام دست زدن میترسم پایین تر از زانو هم ه ...

چیزی نیست عزیزم حساسیت پوستیه اگر چندجا بودو قهوه ای و روی کمر شانه شکم میتونست از کبد باشه ولی رو رون پا و کوچیکو زرد ۹۰ درصد الرژی پوستیه 

دست و پاهای من یه مدت خودبخود کبود میشد بعداز مدتی‌ خوب میشد   رفتم دکتر ازمایش و اینا دادم ولی هیچی نبود دکتر قرصای تقویتی نوشت .

الانم یه وقتایی حرص و جوش بخورم اعصابم خراب باشه دوباره کبود میشه دلیلش نمیدونم چیه .

چیزی نیست اگه زیاد فکرتون مشغول کرده یه دکتر برو ولی خیلی برام پیش اومده که نقاطی از بدنم کبود شده ی ...

جدی😍😍😍

امام زمان عج و امام حسین خیرت بده دلم آروم شد

آره یکی ک درد داره تو استخر افتادم یکی درد نداره میترسم

2706