2737
2734
عنوان

سیاست و مهارت های حفظ زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2652 بازدید | 141 پست
ایناهم ک همش راجع ب خانواده همسر نوشتی

منظورتون رو متوجه نشدم. خب در مورد چی بنویسیم بهتره؟ البته صفحه قبلی در مورد اینکه چی کار کنیم تا زندگیمون یه کم تنوع پیدا کنه گفتیم.. 

شما هم اگه چیزی به ذهنتون میرسه اضافه کنید. 

مامانم همیشه پشت بابامه با این که گاهی دعوا دارن ولی ما اگه یه بار تو دعوا پشتش در بیایم سریع بهمون ...

خیلی عالیه.. 

خدا حفظتون کنه‌ 

منم همین طورم و این روش برخورد همیشه تاثیر خوبی گذاشته توی زندگیم.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم،من با ابجوش و نمک و سرکه و سیر و ترخون میزارم،بعد درشم با نایلون فریزر محکم کیپ میکنم که ...

یه کاسه سرکه یک و نیم کاسه آب بریز نمک هم نمک ید دار نباشه نمک دریا یا طبیعی که بیرون میفروشن بجوشون سرکه و ابتو سرد کن سیر و فلفل سبز تند و کمی شوید و کمی ریحون لابلای خیارشورات بزاردر اخر سرکه و آب و نمکتو اضافه کن جلو خورشید هم نزار جای خیلی گرم هم نزار دوهفته موند تابستون تموم شه اونوقت خیار بخر خیارشور بزار جاشون خنک باشه خراب نمیشن 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2731
یه کاسه سرکه یک و نیم کاسه آب بریز نمک هم نمک ید دار نباشه نمک دریا یا طبیعی که بیرون میفروشن بجوشون ...

مرسی عزیزم،مقدار نمک باید زیاد باشه تا خراب نشه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

چه تاپیک خوبی،ادم رو به زندگی امیدوار میکنه

لطفا دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید بتونیم تو این چند روز خونه بخریم.خونه مون رو فروختیم اما نمیتونیم بخریم،داره گرون میشه.من به دعای نی نی سایتیها اعتقاد دارم.
یکی دیگ اینکه هیچوقت ب مادر و پدر و خانواده درجه ۱ همسرتون توهین نکنید و جلوهمسرتون ب هیچ وجه شکایت ...

اره منم بااین موافقم بشدت👌🏻

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2740
گفتم منم باید شناخت داشته باشی مثلا شوهرشما اینجوری میگه شما سعی کنید همون روز با لیوان شربت خنک بع ...

اره شاید این جواب بدع ولی خب بعد جروبحث ازخونه میرع😕😕

مثلا دوهفته اس میگم بریم طلا یعنی یه ریز توگوشش میخونما

اخرشم باقهرتقریبا از خونه میره بیرون

دلیل طلانخریدینشم اینه که من اون پولو جنس میخرم کلی سودمیکنم ولی طلا بعد دوسال یا سه سال پولی که خریدی  ،دستت میاد

طلا هم دواین دوهفته از ۱۴۰۰ شده ۱۶۰۰

!!!

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
قربونت برم عزیزی..  حتما.  هر وقت فرصت کنم سر میزنم و نکته ای باشه اضافه می کنم.‌

🌹

مامانم همیشه پشت بابامه با این که گاهی دعوا دارن ولی ما اگه یه بار تو دعوا پشتش در بیایم سریع بهمون ...

چ خوب

سلامت باشن همیشه

مرسی عزیزم،مقدار نمک باید زیاد باشه تا خراب نشه؟

نه خیلی من چشمی میریزم و اینکه میچشم اگه بی نمک باشه یکم نمک اضافه میکنم من مثلا برا ۵کیلو خیارشور دوسوم لیوان نمک میریزم 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
نه خیلی من چشمی میریزم و اینکه میچشم اگه بی نمک باشه یکم نمک اضافه میکنم من مثلا برا ۵کیلو خیارشور د ...

ممنون از لطفت عزیزم❤😘

ممنون از لطفت عزیزم❤😘

ایشالا ایندفه که درست کردی خوب دربیاد من اول کارم بسم الله میگم و اخرشم ایت الکرسی میخونم 

ایشالا ایندفه که درست کردی خوب دربیاد من اول کارم بسم الله میگم و اخرشم ایت الکرسی میخونم 

چشم حتما،مرسی عزیزم❤😘

2706