2733
2734
عنوان

سیاست و مهارت های حفظ زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 2688 بازدید | 141 پست
چشم حتما،مرسی عزیزم❤😘

از تجارب شوهرداریتونم بگین دوستان✌🏻

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستای گلم این چیزایی که میگیم واسه شوهر های نرماله، پس نگید که مثلا روی همه جواب نمیده یا همه که مثل هم نیستن. 

ما دارید راه حلی رو میگیم که برای یه زندگی که خانم و آقا همدیگه رو دوست دارن ولی یه کم زندگیشون یک نواخت شده کاربرد داره.. و برای بقیه هم ممکنه روی همسرشون اثر بزاره و یا اینکه بدترین کنه. 

باز هر کسی خودش بهتر می دونه چه کاری روی همسرش اثر بخشه

یه چیز که یادم رفت بهتون بگم.. 

هیچ وقت دنبال دعوا نباشید. مثلا داریم حرف میزنیم وسط حرفم پشت کرد بهم خوابید... یا داشتم حرف میزدم یهو تلویزیون روشن کرد.. 

این موقعیت ها رو تبدیل کنید به یه فرصت برای خنده و شوخی نه یه موقعیت برای دعوا که تو بهم بی ادبی کردی با این کارت.. 

خب از سرکار اومده خونه به شما توجه نمی کنه، یا گرم دیدن تلویزیونه ولی حالش خوبه و حوصله شوخی داره.. پس از جلوی تلویزیون تصویر آهسته رد بشید و بهش لبخند بزنید... یا برید پیشش بگو اشکال نداره تو تلویزیون رو نگاه کن منم برات تعریف می کنم که امروز چی شد و چی کار کردم.. وسط تعریف هر از گاهی هم صورتش رو بگیرید سمت خودتون.. آروم آروم حالت زمزمه وار تعریف کنید براش، اونم دیگه خوب نمی فهمه تلویزیون چی میگه 😄😄😄

اصلا برو بغلش بشید تعریف کن بعد گفت نمی فهمم تلویزیون چی میگه بگو عزیزم من کاری ندارم که تو تلویزیونت رو نگاه کن.. یا بگو بوسم کن زود باش .. من گاهی مثل بچه ها همه جای صورتم رو میبرم جلو می گم اینجا، حالا اینجا.. دماغم هم میگم باید بوس کنی 😄😄😄

بعد بخواد غر بزنه می گم حق نداری غرغر کنی.. من زنتم تو هم وظیفته این کار رو بکنی 😁 چون غر زدی از اول همه جاهایی که بوس کردی رو باید دوباره بوس کنی.. 

بعد یا دیگه تلویزیون نگاه نمی کنه یا دست و پای منو می بنده با چادری چیزی تا مزاحمش نشم 🤣🤣🤣

البته به شوخی.. ولی در کل حواسش میاد سمتم دیگه.. یه کم تفریح می کنیم😁😁

یه چیز که یادم رفت بهتون بگم..  هیچ وقت دنبال دعوا نباشید. مثلا داریم حرف میزنیم وسط حرفم پشت ...

عالی عزیزم من متاسفانه حوصله تایپ ندارم استفاده میکنم خودت کامل میگی

ببین زمانی که در موضوعی با همسرم، هم نظر نیستم وقتی حرفش رو زد سر تکون میدم و تایید می کنم و میگم در ...

چقدر حرفات قشنگه 

لطفا درخواست دوستیمو قبول کن 

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 

نوشتن عبارات عاشقانه و جاساز کردنش توی وسایلش هم خیلی براشون باحاله. 

مثلا من گاهی لباس کارهاشو که می شستم موقع تا کردن داخل یه کاغذ می نوشتم مرد من ، از خدا برات طول عمر میخوام . دوست دارم سایه ات همیشه بالا سرم باشه. تنت سلامت باشه. مواظب خودت باش. دوستت دارم. بعد کاغذ رو داخل جیب لباسش می زاشتم. وقتی میدید کلی ذوق می کرد و سریع بهم زنگ میزد که دیدمش و ممنون و... ولی یادتون باشه زیاد این کارو نکنید تا براش عادی و لوس نشه. 

یه مساله دیگه اعتماد سازیه.. 

اوایل ازدواج ممکنه آقا بگه هر کار می کنی بکنی، هر جا میخوای بری باید به من بگی و از من اجازه بگیری. 

اول دلیل این رفتارشون چیه؟ دوم چی کار باید کرد؟ 

دعوا را کش ندهید و در اولین فرصت آشتی کنید!

🔸شاید وسوسه شوید که این شمـا هستید که باید حرف آخر را بزنید یا حتی عذرخواهی شوهرتان را قبول نکنید و سرش فریادبزنید که مگـــر خوابش را ببیند که روزی او را ببخشید یا از آن بالاتر از او معذرت بخواهید.

🔸اما باید بدانید که این سماجت باعث می شود که هر دو نفرتان آن لحظه و بعداً درمانده و کلافه شوید. لطف بزرگی که می توانید در حق خودتان و همسرتان بکنید، این است که در اولین فرصت آشتی کنید و دعوا را کش ندهید. 

🔸زمانی که اختلافات را حل نشده میگذاریم و جو را متشنج رها میکنیم، دیگر از رابطه مان لذت نمی بریم. بنابراین قبل از این که دعوا بالا بگیرد و این جرقه ی کوچک زندگیتان را به آتش بکشد، آشتی کنید.

آدینه:

#سیاستهای_همسرداری 

♦️بعد از دعوا #خانواده های همدیگر را خبردار نکنید.🖐

❌دلیلی نداره شما بعد از #دعوا زنگ بزنید یا برید پیش خانوادتون کل ماجرا رو تعریف کنید:

☝️ اولاً که اونا خیلی یک طرفه #قضاوت میکنن. 

☝️‌دوماً همسرتونو پیش خانوادتون خراب می کنید.

✅شما بعد یه مدت کوتاه #آشتی می کنید و همه چی رو فراموش می کنید.

✅ اما خانوادتون یادشون نمیره و دیدشون نسبت به زندگی شما عوض میشه و از این به بعد منتظر باشید تو #زندگی دونفرتون دخالت کنند ؛ چون شما خودتون این اجازه رو بهشون دادید.

ولی اگر دیدید خودتون واقعا نمی تونید از پسش بربیاید  و تصمیم به ترکش گرفتید به خانواده بگید در غیر اینصورت از مشاور یا افراد با تجربه کمک بگیرید 

مرد ها  دوست ندارند که همسرشان در توانایی ها واستعدادهایشان (مثلا در تامین امنیت ورفاه و…) شک داشته باشد.

با رفتار و گفته هایتان به آن ها بفهمانید که توانایی ومهارت و استعداد و پشتکارشان را باور دارید البته دروغ نگویید بلكه سعى كنيد خصوصيت مثبت وی را پررنگ تر كنيد.

2706