2733
2734

سلام بچه ها . همشو یه جا مینویسم که معطل نشید . من باردارم . تازه رفتم توی چهارماه . چهارماه قبل از این بارداری هم بچه ی اولم سقط شد . توی هفته ی هشتم . ایندفعه اوایل بارداریم یهو یه روزی یه نیتی اومد توی ذهنم که به حضرت فاطمه توسل کنم . توی دلم گفتم حضرت فاطمه یکی از بچه هاشون سقط شد که اسمش و میخواستن بزارن محسن . گفتم یا فاطمه ی زهرا منم یه سقط داشتم و دلم میخواد این بچه سالم بمونه ، اگه پسر شد به نیت محسن شما منم اسمشو محسن میزارم . البته اینم بگم توی سونوی اول دقیق تشخیص ندادن جنسیتش و گفتن بیشتر سمت پسر هس. به دیگران که گفتم همه یه جوری مخالفت کردن که این اسم قدیمیه و بچه بزرگ شه پشیمون میشه و این حرفا . من بازم گفتم اگه همسرم موافق باشه به دیگران کاری ندارم . الان همسرم خیلی رغبت نشون نمیده به این اسم . حرف دیگران هم خیلی برام مهم نیس. فقط میترسم بعدا بچم بگه چرا این اسم و از نظر خودش شاید قدیمی باشه رووم گذاشتی . بنظرتون چیکار کنم . فقط یه چیزی من دومین باره اینجا تاپیک میزنم نمیدونم بلدم جواب بدم یا نه . اگه چیزی نگفتم رو حساب بی ادبیم نزارید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام 

مبارک باشه انشاالله بسلامتی بدنیا بیاد

اتفاقا تنها اسم هایی که هیچ وقت قدیمی نمیشه اسم ائمه هست

محسن هم اسم قشنگه و هیچ وقت قدیمی نیست

نیازی نیست اسمی که برای بچت انتخاب کردی رو به همه بگی 

منم چون دوتا سقط کردم الانم باردارم و گفتن پسره از اول نذار کردم سالم بدنیا بیاد میزارم امیرعباس

عزیزم دوست من تو خواب میبینن اسم بچه چیز دیگه ای و وقتی بچه متولد شد ایشون اسم دیگه گذاشتن بچه از بدنیا اومدن تا همین حالا مریضه مادرشون میگفتن چون به خوابت عمل نکردی من نمی دونم درست یا نه اما نذرتون ادا کنید 

محسن اسم خوبیه.قدیمی نمیشه.. مثل علی که همیشه به روزه ..و ادای نذر واجبه

آره دقیقا منم به اونا گفتم بعضی اسم ها مثل علی ، حسین ، مهدی ، رضا ، اینا هیچوقت قدیمی نمیشن . ولی اونا هی میگن نه . البته نذر یه حکمی داره که اگه اون کارو کنیم باید حتما انجام شه ولی خب من همینجوری گفتم . نمیخوام توجیه کنم کارمو کلا میخوام حکم شرعی شو بگم 

2740

خب دو‌ اسمه بزار 

مثلا شناسنامه بزار کیان خونه صداش کنید محسن‌

اینجوری نه از روی نذرت رد شدی و نه نگرانی آینده مثلا اسمشو دوس نداشته باشه

هرکیم‌ هر کدومو دوس داره صدا بزنه

به اصطلاح نه سیخ بسوزه و نه کباب 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

بزار امیر محسن بروز تره ضمنا همه چیز به خودت بستگی داره من اسم پسرمو محمد علی گذاشتم همین نگرانی هم داشتم اما خودم همه جا قاطع و کامل اسمشو گفتم هیچ کس هم چیزی به بچم نگفت 

یا رب این نو گلان خندان که سپردیشان به من  سخته کمکم کن درست پرورششان بدهم   
سلام  مبارک باشه انشاالله بسلامتی بدنیا بیاد اتفاقا تنها اسم هایی که هیچ وقت قدیمی نمیشه اسم ...

امیر عباس خیلی قشنگه 

من معلمم هر کدوم از شاگردام که اسمشون امیر عباس بوده انقددددر پسرهای باشخصیت و آرومی بودن که حد نداره 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
سلام  مبارک باشه انشاالله بسلامتی بدنیا بیاد اتفاقا تنها اسم هایی که هیچ وقت قدیمی نمیشه اسم ...

ممنون عزیزم . چقدر خوبه همه بیدارن الان و جواب میدن . واقعا از همه ممنونم . ذوق کردم کلی دیدم بیدارید . برای شما هم ان شاالله به سلامتی بدنیا بیاد . بالاخره همه میپرسن اسمش چیه منم با ذوق گفتم اینو فک نمیکردم اینجوری بگن 

دیگه نذر کردی باید بزاری. در ضمن اسم بچه با مادرشه و حتی پدر حق انتخاب نداره البته می‌تونه نظر بده اماا در نهایت مادر باید تصمیم بگیره چون نه ماه حملش می‌کنی با کلی سختی و درد زایمان و بزرگ کردنش. البته این نظر من هست. به نذرت عمل کن که بد حساب نشی. 

2706